Vaata Läänemaa algklasside olümpia edetabelit!

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Lugu Läänemaa koolide algklasside olümpiast loe siit!

Pendelteatejooks
1. klassid

1. Haapsalu põhikool (HPK)
2. Uuemõisa algkool
3. Haapsalu linna algkool (HLA)
 

2. klassid
1. Haapsalu põhikool
2. Haapsalu linna algkool
3. Taebla gümnaasium
 

3. klassid
1. Haapsalu põhikool
2. Uuemõisa algkool
3. Ridala põhikool
 

400 meetri jooks
1. klassid

Tüdrukud

1. Karen Loorens Oru 1.34,45
2. Mia Adele Rahuvarm HLA 1.34,84
3. Carolina Treu Kullamaa 1.38,30

Poisid

1. Markus Roomet Palivere 1.28,88
2. Erik Ulm Ridala 1.32,75
3. Arti Viispert HLA 1.32,94
 

2. klassid

Tüdrukud

1. Emma Katharina Hein HPK 1.22,14
2. Helina Sootalu Kullamaa 1.28,05
3. Kleer Jaani Ridala 1.29,26

Poisid

1. Sten Veski HLA 1.20,28
2. Tanel Toomemägi Ridala 1.22,28
3. Oliver Laasik HPK 1.22,77
 

3. klassid

Tüdrukud

1. Maily Märss Ridala 1.16,30
2. Reli Rosenberg Ridala 1.19.06
3. Mari Ann Isak Lihula 1.24,01

Poisid

1. Rasmus Laherand HPK 1.16,34
2. Andero Polberg Lihula 1.21,24
3. Timo Tšaban Kullamaa 1.21,37
 

Kaugushüpe
1. klassid

Tüdrukud

1. Mia Adele Rahuvarm HLA 2.85
2. Emily–Saskia Pets Uuemõisa 2.78
3. Mia Marii Olenko HPK 2.76

Poisid

1. Helari–Saamuel Sell Oru 3.60
2. Hugo Bert Muru Oru 3.45
3. Markus Lilles Uusmõisa 2.90
2. klassid

Tüdrukud

1. Emma Katharina Hein HPK 3.27
2. Kleer Jaani Ridala 3.25
3. Annely Banker Uuemõisa 2.92

Poisid

1. Sten Veski HLA 3.23
2. Tanel Toomemägi Ridala 3.14
3. Oliver Laasik HPK 3.13
 

3. klassid

Tüdrukud

1. Maily Märss Ridala 3.59
2. Reli Rosenberg Ridala 3.50
3. Karlote Karm HLA 3.46

Poisid

1. Kaspar Nurme Palivere 3.50
2. Timo Tšaban Kullamaa 3.31
3. Kaspar Kirsipuu Kullamaa 3.25
 

Pallivise
1. klassid

Tüdrukud

1. Carola Raud Lihula 14. m
2. Carmen Eliise Gerk HPK 13 m
3. Kirke Kuusk HPK 13 m

Poisid

1. Markus Roomet Palivere 22 m
2. Gregori Saarna HPK 22 m
3. Kaspar Plans Taebla 21 m ja Steven Saarna HPK 21 m
 

2. klassid

Tüdrukud

1. Pille–Riin Viik Taebla 21,5 m
2. Emma Katharina Hein HPK 21 m
3. Kelly Kallaste Taebla 20,5 m

Poisid

1. Sten Veski HLA 34 m
2. Raul Reesar Kullamaa 33 m
3. Maaris Neggo Kullamaa 32 m
3. klassid

Tüdrukud

1. Maily Märss Ridala 25,5 m
2. Karlote Karm HLA 25 m
3. Grethel–Rosiine Simson Uuemõisa 23 m

Poisid

1. Kerol Smõtškov Lihula 38 m
2. Karl Markus Liiv HLA 38 m
3. Henry Põld Lihula 34 m

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments