11

Hele Leek–Ambur valiti omavalitsusliidu tegevdirektoriks

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Hele Leek-Ambur. Foto: Arvo Tarmula
Hele Leek-Ambur. Foto: Arvo Tarmula

Läänemaa omavalitsusliit valis täna liidu tegevdirektoriks Hele Leek–Amburi, keda tuntakse rohkem maakondliku terviseedendaja ja sellekohaste projektide kirjutajana.

Hele Leek–Ambur töötab praegu Haapsalu kolledžis väikese koormusega, ta on tervisejuhi õppekava juht ja terviseedenduse lektor. Tööd kolledžis jätkab ka omavalitsusliidu tegevjuhina.

Leek–Ambur ütles enda tutvustuseks, et tal on olemas projektitöö kogemus ja kui omavalitsusliit on selgeks teinud, milliste projektide järele on vajadus, saab nendega ka tegelema hakata.

Leek–Ambur on veel omavalitsusliidu ja kolledži asutatud tuleviku–uuringute sihtasutuse ehk LETSi tegevjuht.

Omavalitsusliidu tegevjuhina hakkab Leek–Ambur tööle 1. märtsist. Liidu juhatus lubas täpsustada tegevjuhi tööülesandeid.

Tegevjuhi koht on vaba läinud aasta lõpust, mil sellest ametist lahkus Tiit Koel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tubli Hele!
Tubli Hele!

Laske tal nüüd olla! Tundes Hele ja teades , et tal ei ole olnud just kõik elus roosiline , kuid energiat ja põhimõtte kindlust tal jätkub! Sellist energiat ikka annab otsida!! Kaastundega vanale koerale!

mõtisklus
mõtisklus

ei tea,on siis neid juhtivaid ametikohti väikses riigis nii palju vaja.Kohati tundub,et üks dubleerib teist.Samas,näiteks,lasteaiakasvataja,kes vastutab hommikust õhtuni mitmekümne lapse elu , tervise ja arengu eest saab meil palka mingi nelisada eurot.see lihtsalt tundub nii valseti.Suunake seertaha kordki sinna,kus seda kõige rohkem vajatakse.Ja kas tõesti juhtuks Eestis midagi hullu,kui võtaks õige vähemaks neid juhtivaid ametikohti ? (ise ei ole muuseas lasteaiakasvataja,lihtsalt süda valutab inimeste pärast)

just
just

täiesti nõus! Ja mulle tundub,et need juhtivad kohad oleks nagu rohkem selle jaoks,et pidevalt ühed ja samad näod saaksid nendel ringiratast liikuda, et neil elu põnevam oleks.

Mis
Mis

see on nali või! Aprill veel kaugel.

just just
just just

oheeiii, meil võib siin 1 aprill ka keset jõule olla, asi siis nalja veebruaris teha.

loodame
loodame

Hele on tubli inimene, loodame, et mitmel juhtival ja muul kohal korraga töötamine ei käi ülejõu.

Tiina
Tiina

Maie- täiesti kohatu kommentaar! Huvitav, mida Teie näost küll välja lugeda võiks? Kommentaarist võib arvata, et väiklane ja vinguv hingeke.

ahaa
ahaa

no minu meelest ka täiesti naeruväärne terviseedendaja, Maie jutt päris õige! Ja ei taha mõeldagi,mida kõike nendelt juhtivkohtadel kõrvale vehitakse. irw

Tiina
Tiina

Lugupeetud ahaa, kas oskate ka kuidagi põhjendada, miks naeruväärne terviseedendaja? Ja millistelt juhtivkohtadelt mida kõrvale vehitakse? Juhtiva terviseedendaja koha pealt või? Või kolledži õppejõu koha pealt?

?
?

Mis asja, kas ta on kogu oma elu ainult terviseedendaja ja kolledži õppejõud olnud või? Millega ta siis omavalitsusliidu direktori koha jaoks silma paistis?

Maie
Maie

No Leek on heal palgal olnud, näost juba lausa arusaada, irw terviseedendaja.

wpDiscuz