1

Omavalitsusliit peab praegusel kujul pakutud haldusreformi sisutühjaks

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Läänemaa omavalitsuste liit ei toeta Siim Kiisleri pakutud haldusreformi. Foto: Arvo Tarmula
Läänemaa omavalitsuste liit ei toeta Siim Kiisleri pakutud haldusreformi. Foto: Arvo Tarmula

Läänemaa omavalitsusliidu eestseisus ei toeta regionaalministri pakutud haldusreformi, sest see ei lahenda omavalitsuste sisulisi kitsaskohti.

„Tulubaasi seisukohalt pole tööd tehtud,” kritiseeris linnavaolikogu esimees Jaanus Karilaid reformikava. „Meie probleeme selline reform ei lahenda.”

„Reformil ei ole sisu taga, see on pelk haldusterritoriaalne reform,” sekundeeris Karilaiule Kullamaa vallavanem Jüri Ott.

Regionaalminister Siim–Valmar Kiisler ootab omavalitsusliitudelt 24. veebruariks arvamusi kavandatava haldusreformi kohta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mis........
Mis........

sel Otil plõksida, Kullamaa on juba inimestest tühi ja veel tühjemaks igapäevaga läheb, ega suurt vahet enam ei ole kas tegemist on haldusreformiga või haldusterritoriaalse reformiga. Maksumaksjaid ei ole. Nüüd kaob ka apteek, kool on hääbumas, miks punnitada, kui kõik saavad aru, et asi on p……sse keeratud tänase võimu pikaajalise valitsemise tulemusena. Kala hakkab mädanema peast ja see annab Kullamaa puhul taas kinnitust. Kui tänane võim naudib vaid enda isiklikku heaolu ega siis sealt midagi muud tahta olegi.

wpDiscuz