4

Altmõisa maasikapeol juhtus õhupalliõnnetus, inimene sai viga

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Kuumaõhupall Altmõisa maasikapeol. Foto: Arvo Tarmula
Kuumaõhupall Altmõisa maasikapeol. Foto: Arvo Tarmula

Altmõisa maasikapeol sai täna lõunal raskelt vigastada naine, kes kukkus kuumaõhupalli korvi küljest umbes 10 meetri kõrguselt alla.

“Istusime perega pleedil. Järsku mu mees näitas taevas suurt õhupalli ja ütles, et näe, inimene ripub korvi küljes. Järgmisel hetkel laskis ta lahti ja kukkus alla,” kirjeldas õnnetuse pealtnägija.

Esialgsetel andmetel oli alla kukkunu külalisi õhupalliga lennutanud ettevõtte töötaja, kelle viis kiirabi haiglasse. Korraldaja edastas, et tegemist oli naisterahvaga.

Maasikapeole oli tulnud õhupalliga reisimise võimalust pakkuma ettevõte Blue Sky Balloons.

Alla kukkunud naise töö oli jälgida, et õhupalli korv reisijatega palli õhku tõustes tasakaalus püsiks. Kolm reisijat oli õhupalli korvis, kui tuli tuulehoog, mis kergitas palli ootamatult üles, nii et töötaja ei jõudnud korvist lahti lasta. Pealtnägijate hinnangul oli pall umbes kümne meetri kõrgusel, kui naine korvist lahti laskis ja alla kukkus.

Ettevõtte kohal viibinud töötajate sõnul on selline õnnetus firma kümne tegevusaasta jooksul esmakordne.

Õhupallisõidud pärast õnnetust katkestati.

“Oleme kohutavalt kurvad, et selline asi sai juhtuda. See pidi olema rõõmupall,” ütles Altmõisa maasikapeo korraldaja. “Kuumaõhupalliga lendamine on riskantne.”

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nii oli
nii oli
EEsti mees
EEsti mees

eesti naine LOLL nAine
IRW

vale info ju
vale info ju

Viga sai naine Miks avaldatakse kontrollimata fakte?

Loe uuesti
Loe uuesti

Mis seal siis kirjutatud on?

wpDiscuz