0

Eesti korvpalliliidu uueks peasekretäriks valiti Keio Kuhi

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Eesti korvpalliliidu juhatus toetas liidu presidendi Jüri Ratase ettepanekut, valida uueks peasekretäriks üle 10 aasta rahvuskoondiste juhina tegutsenud Keio Kuhi. Peasekretäri otsimiseks välja kuulutatud konkursil osales kokku üheksa kandidaati.

„Soovin tänada juhatust usalduse eest ja senist peasekretäri Karel Loidet tehtud töö eest. Rõhutan, et eeskätt on meil vaja suvel ühiselt korraldada U20 korvpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir. Uutele väljakutsetele saan keskenduda alates 1. augustist, mil peasekretärina tööle asun,“ lausus Keio Kuhi. „Kindlasti soovin olla heaks koostööpartneriks nii kõigile klubidele kui ka juhatusele.“

„Keio on ennast igati tõestanud korvpalli rahvuskoondiste juhina ning olen kindel, et ta saab väga hästi hakkama ka uuel ametikohal. Mul on hea meel, et Eesti Korvpalliliidu juhatuse otsus oli üksmeelne, sest see annab Keiole tugeva mandaadi peasekretäri vastutusrikkas ametis,“ lausus Ratas.

„Soovin siiralt tunnustada ka tänast peasekretäri Karel Loidet tema senise panuse eest Eesti korvpallielu arendamisel. Korvpalliliidu presidendiks kandideerimisel arvestasin, et ta jätkab peasekretärina, kuid mõistan ja aksepteerin tema otsust antud ametikohalt pärast U20 finaalturniiri lahkuda. Küll aga on mul hea meel, et Karel nõustus jääma tööle Korvpalliliitu loodava juhatuse konsultandi ametipositsioonil,“ lisas Ratas.

Haapsalust pärit Keio Kuhi valimist uueks peasekretäriks toetab ka senine Eesti korvpalliliidu peasekretär Karel Loide.

„Meil on seni olnud temaga väga meeldiv ja konstruktiivne koostöö ning mul on hea meel, et see jätkub ka tulevikus. Ühtlasi olen rahul, et saan Eesti korvpalliliidus jätkata oma pooleliolevaid ja väljakutseid pakkuvaid projekte,“ sõnas Loide.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz