0

Elektrikatkestuse põhjustas rike Elektrilevi alajaamas

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Tänahommikuse elektrikatkestuse Haapsalus ja Ridala vallas põhjustas rike  Elektrilevi alajaamas Haapsalus Suure trummi kõrval Tamme tänava ääres,  rikke põhjus pole praegu veel teada.

„Nad ise Elektrilevist ka ei tea põhjust, saadavad inimesed alajaama uurima,” ütles Imatra Elektri võrguteenuse juht Kaupo Kuurberg.

Vool läks ära kell 7.42, pimedaks jäi terve Haapsalu ja Uuemõisa ning Ridala vallast Asuküla poole jääv osa. Voolukatkestus ei puudutanud Ridala valla seda osa, mis saab voolu Martna alajaamast, ütles Kuurberg.

Et liinid tuli ükshaavali välja ja sisse lülitada, hakkas vool taastuma kl 8.07, kõigil oli vool tagasi kl 8.16, ütles Kuurberg.

Umbes niisama suur voolukatkestus juhtus viimati poolteist aastat tagasi 1. mail. Siis põhjustas katkestuse rike Eleringi  alajaamas.

Elektrilevi on Eesti Energia endine jaotusvõrk.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz