Aaro Õismets ja Toomas Vestli võitsid Prahas pronksi

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Foto: erakogu
Foto: erakogu

Tšehhi pealinnas Prahas pühapäeval lõppenud lauatennisevõistlusel Prague Grand Prix 2012 osales seitsmest riigist kokku 243 võistlejat. Meie poiste võistkond Aaro Õismets ja Toomas Vestli alistasid alagrupis 3-0 TTC Pezinok (Slovakkia) ja 3-1 TTC Beza (Tšehhi) ning said edasi 16 parema hulka.

Kuna meil oli esimene paigutus, siis oli esimene ring vaba, teises tuli 3-1 võit SK DDM Kotlarka (Poola) üle. Kahjuks tuli poolfinaalis vastu võtta kaotus 0-3 teiselt Poola klubilt Mosir Myslowice, kes finaalis sai võidu 3-2 Austria üle. Seisul 2-2 ei suutnud Ausria mängija emotsioone vaka all hoida ning viskas reketi vastu põrandat, kust see jätkas teekonda vastasväljakutele. Karistus tuli kohe – võistkonnale läks kirja kaotus.

Kolmanda koha mängus võitsid meie lauatennisistid aga SKST Liberec (Tšehhi) 3-0.

Individuaalturniiril võitis Toomas alagrupis esikoha (kolm võitu), Aaro jäi teiseks (kolm võitu, üks kaotus). Finaali teises ringis sai Aaro Õismets ja kolmandas ringis Toomas Vestli aga kaotused 1-3 (kusjuures mõlemad juhtisid 4. setis vastavalt 9:6 ja 8:3) ning kohad 9. ja 5.

Heikki Sool

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments