Veinibaar kolis uude kohta

Malle-Liisa Raigla

malleliisa@le.ee

Kuula artiklit, 0 minutit ja 50 sekundit
0:00 / 0:50
Mulliga ja Mullita. Foto: Mulliga ja Mullita sotsiaalmeedia

Haapsalu veinibaar Mulliga ja Mullita alustas 12. hooaega uues kohas Kalda tänaval. Baar avas uksed valges majas, mida varem teati Oboloni kõrtsina või kala- ja piimapoena.
„Juba eelmisel nädalavahetusel olime lahti,” ütles Mulliga ja Mullita omanik Aare Karolin. „Maja oli puupüsti täis.”

11 hooaega tegutses veinibaar Karja tänaval, kuid kuna omanikul oli plaan maja müüa, siis koliti uude paika. „Läksime sinna, kus meid väga oodati,” ütles Karolin.

Veinikohas pakutakse ka austreid ja sashimi’t. Karolin usub, et söögi pärast tuleb tunglemist. Ta ütles

Artikkel jätkub peale reklaami

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Reklaam