Läänemaa JK võitis kodus Pärnut

Läänemaa jalgpalliklubi esindus. Foto: Kristjan Tiitsma

Pühapäeval Uuemõisa jalgpallihallis peetud esiliiga B 34. vooru kohtumises võitis Läänemaa jalgpalliklubi esindusmeeskond tulemusega 2:1 Pärnu jalgpalliklubi.

Võõrustajad läksid 15. minutil Kris-Sten Toomi väravast juhtima. 41. minutil skooris Toom teist korda ja poolajale mindi läänlaste 2:0 eduseisus.

53. minut õnnestus pärnakatel küll üks tagasi lüüa, kuid Läänemaa suutis võidupunktid siiski koju jätta ja tabelis oma seitsmenda koha säilitada. Hooaja lõpust lahutab veel kaks vooru.

Meeskonda ootab 30. oktoobril võõrsil Tipneri karika 1/8 finaal kõrgliigas palliva Pärnu JK Vaprusega.