Läänemaa JK Haapsalu karikateekond katkes 1/8 finaalis

Läänemaa jalgpalliklubi esindus. Foto: Mart Pulst

Eile Türil peetud väikese karikasarja 1/8 finaalis tuli Läänemaa JK Haapsalu meeskonnal vastu võtta 2-3 kaotus sealselt Türi Gavrixilt.

Mängu avavärava lõid Robert Tupits Gavrixi eest juba 8.minutil. 23. minutil oli sama mängija taas resultatiivne. Esimese poolaja lisaajal õnnestus läänlastel Aleksandr Vassiljevi abil vahe üheväravaliseks saada.

Läänlaste viigivärav sündis 88. minutil. Värava autoriks oli Keidt Siimon, kellele vaid minut hiljem fikseeriti käega mäng trahvikastis. Sellele järgnenud penalti realiseeris vastane Kristjan Kanguri abil ning mängu võit kuulus järvamaalastele.

„Tegelikult oli võidetav mäng, kuid omad eksimused nurjasid kahjuks edasipääsu,” võttis  läänlaste treener Mart Pulst tulemuse kokku.