Laskurid võistlesid Randma karikale

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu laskur Karel Markus Rääli oli Randma karikavõistlustel parim läänlane ja ka parim eestlane. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu laskur Karel Markus Rääli oli Randma karikavõistlustel parim läänlane ja ka parim eestlane. Foto: Malle-Liisa Raigla

Nädalavahetusel Haapsalus peetud 34. Ilmar Randma karikavõistlustel laskmises tuli parima läänlasena Karel Markus Rääli karikaarvestuses teiseks.

Poiste kolme püstoliharjutuse kokkuvõttes 827 silmaga teise koha saanud Rääli oli ka parim eestlane, sest karikaarvestuse kõik ülejäänud poodiumikohad hõivasid Läti ja Leedu laskurid. Esikohast jäi Räälit lahutama kolm silma.

Võistluste korraldaja ja Haapsalu laskmistreeneri Mati Seppi sõnul ongi Leedu ja Läti laskmine tase väga kõrge. „Sellepärast käime ka meie Lätis ja Leedus võistlemas, et pole kaugele sõita, aga saame tugevatega võistelda,” ütles ta.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments