Haapsalu korvpalliklubi võiduteekond katkes

Haapsalu korvpalliklubi resultatiivseim mängija Hendrik Heinla (palliga) head sööduvõimalust otsimas. Foto: Heinrih Heintalu

Laupäeval Haapsalus peetud Saku II liiga kohtumises pidi Haapsalu korvpalliklubi tasavägises mängus tunnistama KK Askus Jetoili paremust 63:68.

Haapsalu juhtis esimest veerandaega, loovutamata vastastele kordagi juhtivpositsiooni. Veerandaeg lõppes seisuga 18:14 Haapsalu kasuks. Neljapunktilise eduga teist veerandaega alustanud Haapsalu lasi veerandaja seitsmendal minutil Askusel esimest korda võiduvilju maitsta. Edu ei lasknud külalismeeskond käest veerandaja lõpuni – veerandaeg lõppes seisuga 35:28 Askuse kasuks.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!