Läänemaa spordikooli poisid võitsid võrkpalli karikavõistluste finaalgrupi

Lääne Elu

info@le.ee

Haapsalu spordikooli võrkpallurid. Foto Facebook/Läänemaa Spordikooli noorte võrkpallivõistkonnad

Läänemaa spordikooli U16 poisid võitsid reedel Väätsa spordihoones toimunud Eesti võrkpalli karikavõistluste IV finaalgrupi.

Esimeses mängus oli läänlaste vastasteks Olerex Tartu 2 võrkpallipoisid. Vaatamata esimese geimi kaotusele paranes teises geimis läänlaste mäng ja lõpuks tuli 2:1 võit. Järgmistes mängudes võitsid Läänemaa spordikooli poisid 2:0 nii IMsport Väätsa kui ka Võru Spordikool 2. võistkonda.

Poisid on tublisti trenni teinud ja nende oskused nii tehniliselt kui ka meeskonnana on tublisti paranenud, mida mänguvõidud ka näitasid.

Läänemaa võistkonnas mängisid Darion Pukk, Olle Palu, Lukas Kaup, Jaron Kariste, Robert Nukki, Kaspar Lutschan ja Gregor Lutschan.