Galerii: Suvise Sügistormi võitis taas pärnakate Kikepera

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Haapsalu võistkond tegemas lõpuspurti. Foto: Vendo Jugapuu

Fotod: Vendo Jugapuu

Pärnakate Kikepera meeskond võitis juba viiendat korda Lääne maleva Lihula üksikkompanii korraldatud patrullvõistluse Sügistorm.

„Viis korda oleme seda nüüd korraldanud ja viies kord on selle võitnud pärnakad, jah,” tõdes võistluse korraldusmeeskonna liige, Lihula üksikkompanii vanemveebel Andrus Aruots.

Sügistorm läks selle korraldanud Lihula üksikkompaniil igati korda. „Läks täitsa rahuldavalt,” ütles Aruots. Veidi mõelnud, lisas ta: „Hästi pigem.” Kõik kaheksa võistkonda, kes olid lubanud tulla, olid stardis, ja kõik meeskonnad jõudsid ka finišisse. Varasematel aastatel on ikka katkestusi ka olnud.

„Ilm oli liiga hea,” nentis Aruots. „Harjutuse planeerimise alused sünoptikute näpunäited olid natuke valed. Prognoosisime, et tuleb päris sügistorm, aga pühapäeval oli täitsa suur suvi. Saime sellise suvise Sügistormi.”

Öösel siras pilvitus taevas täiskuu ning võistlejad said liikuda taskulambita. „See tegi öise osa tugevamatele võistkondadele ootamatult lihtsaks,” lausus Aruots.

Võistlus algas laupäeval kell 7.30 Vatla mõisa juurest.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments