Päästeamet kaotab Läänemaal operatiivkorrapidajad

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu operatiivkorrapidajate Risto Roometi (vasakult), Janek Hiiemäe ja Hannes Klissi korraldada on olnud ka õppused ja koolitused. Foto: Urmas Lauri

Haapsalu operatiivkorrapidajate Risto Roometi (vasakult), Janek Hiiemäe ja Hannes Klissi korraldada on olnud ka õppused ja koolitused. Foto: Urmas Lauri

Päästeameti kokkuhoiukava näeb ette Haapsalu korrapidamisgrupi kaotamist ning Risti ja Nõva komando viimist ühe juhi alla.

Operatiivkorrapidajad on need, kes juhivad päästetöid suuremate õnnetuste puhul. Märtsist kaotab päästeamet korrapidamisgrupi Haapsalus, Viljandis, Järvamaal, Rakveres ja Võrus. See tähendab 20 inimesele senise töö kaotamist, neist neli on Läänemaal.

Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu põhjendas Delfile antud intervjuus viie korrapidamisgrupi kaotamist sellega, et suuri sündmusi, kus operatiivkorrapidajad käivad, juhtub enim Tallinnas, Harjumaal, Tartus, Ida-Virumaal ja Pärnu piirkonnas ning sinna jäävad operatiivkorrapidajad alles.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kilplased
Kilplased

Samal ajal luuakse naabervallas 8 uut vallavanema kohta ja päästjad lastakse lahti. Ametnikest parasiitide riik on meil.

krõmpsluu
krõmpsluu

No neli meest tuleks ikka jätta muidu ei saa öösel turakat taguda.

aga
aga

kuhu need inimesed kõik lähevad, soome ? Kas tõesti teine küüditamislaine…..

Jenkem
Jenkem

Töölisi vähendatakse rahalises mõttes, aga endal kannatab palka tõsta küll…

hahahaha
hahahaha

ei jõua ära ootata uue, tugeva, vastuhaukumist mittekannatava valitsuse võimuletulekut. praegusi parasiite ootab kohtuta mahalaskmine arvatavasti

mina
mina

olen nii vihane…..kuidas siis nii? koondada päästjad, nimesed ,kes iga kell appi tulevad. Kuidas me oleme jõudnud selleni, et selliseid mehi eesti riik enam ei vaja…Pole lihtsalt sõnu ja kurvaks teeb see,et üksik kohalik ametnik ega suur ärimees ei astu nende kaitseks. Uskumatu!!!

Kaporatuuri pidupäev
Kaporatuuri pidupäev

Selleni jõuti nii, et täpselt aasta tagasi pandi Kaporatuuri ja liberaal-fašistide poolt toime riigipööre, millega upitati võimule praegune korrumpeerunud ja teovõimetu valitsus. See hakkas kohe temale omast korporatiivset poliitikat ajama igas valdkonnas, eelkõige oli teravik suunatud rahandusele, kuhu pandi ministriks korruptsioonis ja suuremahulises varguses osalenud naine. — ja kõige selle tulemusena olemegi jõudnud riigi ja rahvana totaalsesse kaosesse.

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Valitsus kukkus ikka ekre ja kesikute saamatuse ja sahkerdamise pärast!

hoopis
hoopis

kollase ajakirjanduse massilise deinformatsiooni pikaajalise rünnaku ja riigis esineva maffioosse jõugu ühistegevuse tõttu

lähevad
lähevad

ka kaitseväelased, arstid ja jne. kõik , kes prussakatele ei meeldi

Vali Reformierakond
Vali Reformierakond

… sest siis saad kokkuhoidu ja töökohtade kaotusi tunda, aga ka veel rohkem bürokraatiat ja ametnikke juurde.

Majaomanik
Majaomanik

Tore muidugi vaadata,kui suur päästeauto viie mehega sõidab Viigi äärde jää paksust mõõtma.

taktik
taktik

väike päästeauto ühe mehega sobiks paremini? ma pole päris kindel, kas vahetuse peale ikka on viis meest tööl… altpoolt ülespoole on päästjate ridasid kokkuhoiu mõttes korralikult harvendatud. Kõrgemad ülemused võiksid hakata ka vabatahtlikeks, saaks ikka päris palju kokku hoida ja jaguks neile, kes päris tööd tegema peavad.

Nali????
Nali????

Aga ka jää paksust peab mõõtma, et teaks kust kedagi krattipidi välja tõmbama minna, kui mõni ullike valel ajal ja vales kohas jääle kipub!

Eks
Eks

Eks ta anekdootlik on, aga pole need viis ainukesed, terve eestimaa päästjad sedasi sõitma pandud, tulu suurem kui kulu 🙂
Käsk selline.

Juku
Juku

Et kui samal ajal tuleb väljakutse siis on aega ju küll meeskonda peale võtma minna

Mõte
Mõte

Pigem koondaks Riigikogust pooled,neid seal liiga palju.

labidaga
labidaga

tennise mängijaid see ei morjenda

wpDiscuz