Algkooli valmimine lükkub edasi

Algkooli remont sel kuul ei lõppe. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu linna algkooli Ehte tänaval asuva koolimaja remont ei valmi tähtajaks, vaid lükkub edasi.

Ehte tänava koolimaja remont pidi lõppema selle kuu lõpus. „Neil on probleeme,” ütles Haapsalu aselinnapea Innar Mäesalu. „Olid tarneraskused, ehitusmaterjale ei saanud õigel ajal kätte,” täpsustas ta.

Millal veebruaris alanud Ehte tänava koolimaja remont lõpeb, Mäesalu veel öelda ei osanud, sest arutlused ehitaja Bauestiga on veel pooleli.

Algkooli remont läheb linnale maksma 2,5 miljonit eurot, millele lisandub 150–200 000 eurot sisustuse hankimiseks. Haapsalu algkool kolis oma majast Kuuse tänava koolimajja juba möödunud aasta septembri lõpus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Roosi Manna
Roosi Manna

Kui hinnale veel 1 mill lisada, saab seda maja ehitada kuni järgmise septembrini. Nii on ehitajal ka parem….D

Pamp
Pamp

Ma ütlesin juba ammu aasta alguses, et lihtsam, odavam ja kiirem on vana mädanenud monstrum maha lammutada ja asemele ehitada uutest materjalidest uus kool nagu kasvõi uus põhikool või Taebla kool. Ei, mulle on kogu aeg öeldud, et olen loll jne. Selle vana koolihoone kelder kubiseb rottidest. Proovige kõigepealt nendest lahti saada.

Hellat
Hellat

Taebla kool on olemas ja vana kool on muinsuskaitse all, nii et seda lammutada ei saa.

loogik
loogik

Aga oletegi ju rumal!

Hmm
Hmm

Ehitusmaterjalide saamisel olid tõepoolest vahepeal raskused. Millest sa kirjutad? Uue ehitaminne vajab samuti ehitusmaterjale, õhust ja armastusest ei tee suurt midagi

Mati, maaler
Mati, maaler

Nüüd on valimised läbi, vanad peerud pukis ja linnaelu võib seisma jääda!
Kas valijad üldse mõtlesid ka hetkeks, keda nad valivad 🙁

urmas
urmas

Valijad ei mõtle!

Saamatud
Saamatud

Mäletan seda lubadust, et praegused kuuendikud saavad lõpetada oma majas. Niipalju siis sellest!

Nojah
Nojah

No aa mis teha, tagasilööke ikka tuleb, ka ehitajal.

Juku
Juku

Saavatki oma lõpupeo teha Ehte tänaval

Las
Las

Siis selle sisustuse eest maksab ehitusfirma, trahviks tähtaja ületamise eest.

Ehitaja
Ehitaja

Ei ütleks, et tarneraskuseid oleks olnud. Hinnad on jah tõusnud aga materjale on terve suve olnud saada. Pigem paistis suvel sellel objektil ehitajate põud olevat.

Ei ole
Ei ole

Materjali hanked tehakse lepngute alusel ja mitte ei minda bahofi kipsi ostma. Tean vägagi hästi, et paljudel ehitustel pealinnas oli sama mure. Tarneajad venisid nädalaid

T.K.
T.K.

Kogu maailm on koroona tõttu äganud tarneraskustes. Võiks pisut mõista ehitajate raskusi.

Erkki
Erkki

Millised on sanktsioonid ehitajale? Kui suur on leppetrahv päevas? Kes vastutab? Kui nendele küsimustele Lv ei vasta, siis on nad ju konkurentsieelise andnud praegusele ehitajale

K.s
K.s

Kas siin, Haapsalus, midagi üldse tähtajaks valmib? Kuidas on võimalik, et talve tulek Eestis on Force Majore???Kas linnavalitsuses keegi ei oska lugeda, millele alla kirjutab, ilmselt siis kolm risti, või on neil pohh?

Aivo Männik
Aivo Männik

Vot selline tagasihoidlik küsimus on minul ka ja seda juba mitmeid aastaid!

Sept. 2022
Sept. 2022

Mõistlik oleks nüüd juba teha nii, et järgmise kooliaasta alguseks on kõik tip top. Ei peaks kiirustama ja rapsima, lapsed õpivad ju teises majas seni niigi.

wpDiscuz