Paliveres saab suusatada, Haapsalus peagi uisutada

Kolmapäeval sadas Palivere suusaradadele tehislund ühest lumekahurist, sest teine läks teisipäeval katki. Foto: Malle-Liisa Raigla

Kolmapäeval sadas Palivere suusaradadele tehislund ühest lumekahurist, sest teine läks teisipäeval katki. Foto: Malle-Liisa Raigla

Mitu päeva kestnud miinuskraadid on pannud Paliveres lumekahurid tööle, Haapsalu spordibaasid teevad ettevalmistusi kahe uisuväljaku rajamiseks.

Sel aastal on Haapsalu spordibaasidel plaanis uisuväljakud rajada staadionile ja Krahviaeda. Varem Krahviaias uisuplatsi olnud ei ole. „Vaatame, kuidas õnnestub,” ütles Haapsalu spordibaaside juht Tarmo Tuisk.

Mõlemad uisuplatsid on plaanis teha tenniseväljakutele. Tuisu sõnul kasteti mõlemat uisuplatsi nii teisipäeval kui ka kolmapäeval, kuid kindlat kuupäeva, millal uisutama pääseb, Tuisk veel lubada ei söandanud. „Kõik sõltub ilmast,” ütles ta. „Praegu ilm lubab uisuväljakuid teha.”

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu Toomas
uskmatu Toomas

Koledal ajal oli isegi lossi hoovil uisuplats koos valgustusega aga see oli palju aastaid tagasi !

Pille.
Pille.

Väikesele Viigile ikka ka uisuplats tuleb sellel aastal?

kas
kas

posti tänavale tehakse liuväli või suusarada

Mati
Mati

Tänasest on mõlemad turbiinkahurid töökorras ja töötavad ööpäev läbi kuna sobiva külmaga ilmad ei kesta kaua. Avatud 0,8 km vabatehnika suusarada ja saab suusatada kasutades head suuska.

käbi
käbi

Tõesti tore uudis, jõudu tegijatele!

Jass
Jass

Võtsin keldrist suusad välja,varsti rajale. Nii väga oodanud seda talve ja lund. Kui keegi otsib suusatamis kaaslast andke märku,seltsis ägedam!!

Haapsalu elanik
Haapsalu elanik

Krahviaias on küll varasemalt uisuplats olnud, aga sellest on ikka mõnda aega juba. Äkki 25 aastat?

nimi
nimi

oli jaa umbes 25 aastat tagasi

wpDiscuz