12

Galerii: Lääneranna võimuliit on kasvanud 16liikmeliseks

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee


Fotod: Urmas Lauri
Lääneranna volikogu valis täna ülekaaluka häälteenamusega 16-4 volikogu esimeheks Lääneranna valimisliidu esinumbri Armand Reinmaa, aseesimeheks sai sama skooriga Lääneranna valimisliidu teine number Vallo Kappak.

Lääneranna volikogu kogunes täna pärastlõunal kella kaheks Lihula kultuurimaja saali. Päevakorars oli kolm pukti: volikogu esimehe valimine, aseesimehe valimine ning vallavalitssue tagasiastumisest teatamine.

Kohal oli 20 volikogu liiget, puudus Riho Mägist (EKRE).

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mati Põdra
Mati Põdra

Muuseas, sellisest hääletustulemusest ei saa päris kindlasti järeldada, et “võimuliit on kasvanud 16-liikmeliseks”. Lihtsalt vastaskandidaat sobis kellegi jaoks veel vähem.

Ootame ikka ära, kui hakatakse peale mingite sisuliste asjade arutamisega. Näiteks sellega, kust (ja mille arvelt) peaks välja lubatud uue koolimaja ehitamiseks raha võetama. “Seina seest” on vale vastus, vihjan.

Karjalauda söötja
Karjalauda söötja

Oo, haamer leiti üles! Kõik on nii ilus! Oo millise innuga hääletatakse, üks hääletab parema ja siis vasaku käega.

Nimi toimetusele teadmata
Nimi toimetusele teadmata
Läänerannas leidub jalgadega hääletajaid ka. Karjalauda söötjale tundub olevat teadmata tõsiasi, et põlised läänerandlased, oma ürgtarkuse poolest maailmakuulsad, üdini ausad ja head, on juba muistsetest aegadest, põlvest põlve osanud hääletada kõigi mõeldavate ja mõeldamatute asjadega. Kui vaadata Urmas Lauri tabatud hetki volikogu uue koosseisu esimesest kogunemisest, tõuseb heldimuspisar vägisi silma ja nõrgub palgele ning poliitilise harduse värinad haaravad keha pealaest jalatallani – säherdust valla-ajaloolist meeleülendust ei sünni ju iga päev. Sügav kummardus ja suur tänu Lääne Elule, et selle tähtsa päeva Lihula kultuurimajast lugejateni tõite. P.S. Karjalauda söötja ei tea ehk sedagi, et Lihula kultuurimaja (loe: kultuuritemplit) juba kolm aastakümmet… Loe rohkem »
Karjalauda söötja
Karjalauda söötja

Ujub.

Ivar põter
Ivar põter

Koolis käisi Lihula

Autor, mine vuta-vuta kooli!
Autor, mine vuta-vuta kooli!

Lühikeses artiklis üle 10 kirjavea.

Mati Põdra
Mati Põdra

Igaühele oma. Eesti Vabariigis võib küll olla süütuse presumptsioon – aga ausus ja eetilisus on väärtused, mis sellest kõrge kaarega üle käivad. Kui üks seltskond vilistab sellele tõsiasjale, et vastne volikogu esimees on kriminaaluurimise all. siis ütleb see liigagi palju.

Aga eks saate varsti uuesti proovida.

Madi Bõtra..
Madi Bõtra..

…mina sain 5 äält, aga olen jubedark.

Mõttekäik
Mõttekäik

infantiilne.

wpDiscuz