2

Postimees: Nelis-Naukaselt kutsetunnistuse võtmiseks puudub õiguslik alus

Lääne Elu

info@le.ee

Helen Nelis-Naukas. Foto: Lemmi Kann
Helen Nelis-Naukas. Foto: Lemmi Kann

Eesti spordiorganisatsioonide jaoks uudses olukorras käib küsimusele, kas Helen Nelis-Naukas üldse sobib treeneriks, vastates aga palli veeretamine, kirjutab Postimees.

Kutsetunnistuse väljastab Eesti Olümpiakomitee (EOK) treenerite kutsekomisjon. Samal komisjonil on see õigus ka ära võtta. Novembris tuleb komisjon uuesti kokku ning hakkab «Pealtnägijas» paljastatud juhtumit arutama.

Kutsetunnistuse äravõtmise küsimust komisjon aga ei lahka, sest selleks pole lihtsalt õiguslikku alust. EOK kutsekomisjoni liikme Toomas Tõnise sõnul jõustus mais riigikohtu otsus, mille sõnum oli, et teatud rikkumiste või käitumisnormidega vastuollu minek pole alus kutsetunnistuse äravõtmiseks.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ahv
Ahv

Mis õiglusest me räägime

mingi
mingi

brasiillasest jalkatreener alles andis selle eest vastust, et magatas oma treenitavat, olgugi, et mitte midagi kriminaalset, tütarlapse nõusolekul. Nagu aru sain kaotas töö, kuna see polnud eetiline. Kas alavääristamine on eetiline?

wpDiscuz