54

Linnamäel toimuma pidanud Tõnis Mäe kontsert lükkub edasi

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Tursa Metsalaval laupäeval toimuma pidanud kontsert jääb artisti terviserikke tõttu ära.
Tõnis Mägi. Arvo Tarmula

Tuleval nädala Oru kultuurisaalis toimuma pidanud Tõnis Mäe ja Ott Lepplandi kontsertdi otsustasid korraldajad edasi lükata.

„Kõik ebasobivad asjad langesid ühele ajale,” põhjendas kontserdi edasilükkamist Kadi Paaliste Linnamäe arenguseltsist.

Paaliste sõnul oli edasilükkamise peamine põhjus vähene piletimüük. Ta lisas, et oma osa on ka sellest nädalast kehtima hakanud piirangutel, mis lubavad kultuuriüritustele ainult vaktsineeritud või koroona läbi põdenud inimesi. „Paljud, kes muidu oleks tulnud koroonatestiga, tahtsid piletiraha tagasi,” ütles Paaliste.

Paaliste hinnangul ei sobi ka see, et kui kuulajad peavad olema vaktsineeritud, aga üks artistidest on vaktsineerimata. Tema sõnul seadus küll ei nõua esinejatelt vaktsineerimisttõendi ettenäitamist. „Aga minu meelest on see ebaeetiline,” ütles Paaliste.

Tõnis Mäe ja Ott Lepplandi kontserti toimumine lepiti Paaliste sõnul kokku juba suvel. Mägi on avalikkuse pahameele alla sattunud oma ülesastumise tõttu laupäeval Tallinnas toimunud vaktsiinivastaste meelealvaldusel.

Paaliste ütles, et piirangute ja segase olukorra tõttu ei planeerita uue aasta alguseni Oru kultuurisaalis ühtegi üritust.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ka kodanik
Ka kodanik

Tõnis Mägi esitab oma loomingud seal kus ta tahab,nagu ka Ivo Linna või Anne Veski, kellest üks reklaamib Maximat ja teine vaktsineerimist.Milles probleem?Tõnis on Eesti metsade pärast muret tundnud aga see ei sobi osadele.Mulle ka ei meeldi paljud asjad,see eest kellegile need meeldivad.Kiida asju mis meeldivad ja negatiivse võiks jätta ütlemata.Kõige suuremad oma arust sallivad tegelased on kõige suuremad tümitajad.Kunagi tambiti Jaak Joalat ,nüüd kui Jaaku pole ülistavad kõik, võib olla ka need kes talle kaikaid loopisid.Vaadake peeglisse.Asjata ei öelda et kõige suurem küüditaja oli kunagi õel naaber….

Eesti kodanik
Eesti kodanik

Mägi solkis eestlastele nii olulise laulu! Ta tegi ennast ise täis. Häbi Tõnis Mägi.
Väga kurb.

Ohh
Ohh

Kui vastik lugeda et üks esineja on vaktsioneerimamata ja kohe ebaeetiline. Mina olen ju süstitud, järelikult tema probleem.

milleks
milleks

me ehitasime kultuurisaali ja lõime valla raha laiaks, kui eesti parimad artistid mingite vaktsineerimis propagandistide ja eliidi seisukohtade pärast ei saa esineda. Inimesed on kõik võrdsed ja Mägi ja Leppland on meie tippesinejad. Häbi vallaametnikele,pole vaja pugeda piletite vähese müügi taha. kasterpalule annab vald pidevalt pappi, sest ta teeb täpselt seda, mida nn. eliit tahab, mingit kunsti seal pole.

aju
aju

Mis jutt!!! Hingake nüüd sisse ja välja ometi paar korda. Läheb rahulikumaks. Kas teil oli pilet ostetud?

Doktor
Doktor

ajusüstitud oled!

Vabadus võitleja
Vabadus võitleja

No siit paistavad küll kultuurikaugete liberite kõrvad! Meie jätkame võitlust, hoolimata kas koerakari kärvab või klähvib veel edasi..

Sulle
Sulle

Räägi ka teistele, kuidas sa võitled vabaduse eest?

Mati Põdra
Mati Põdra

Jaa-jah, muidugi kultuurikaugete liberite kõrvad…

EKRE võiks siis oma laulikut rahaliselt toetada, kui vastikud liberastid teda tühistavad. Äkki korraldavad isegi kontserdisarja?

Noo
Noo

Miks peab nii halvasti ütlema. Laulud on ilusad ja laulja on andekas ja ikka päris paljude eestlaste sümpaatia ära teeninud. Kes te olete, et viha üritate külvata eestlaste vahele?

On siis on
On siis on

Peals siis EKRE kõrvu olema näha?

Ei saa aru
Ei saa aru

Mida?

Kägu
Kägu

Väga hea uudis,las esineb kuskil mujal antivakseritele….🤗

Eduard
Eduard

Reetis Eesti rahva raskel hedkel…Lähtru mõisa toapoiss.

Vot siis
Vot siis

Reetis aEesti rahva!? Hahaa, päris suurelt pakud topski

Ei saa aru
Ei saa aru

nii õel kommentaar, miks?

Raadiotehnik
Raadiotehnik

Lamepea! Ega süstitutele keegi ei esinegi enam, nad võtavad ise raadiolaieid vastu 🤣

stalinlik tee kommunismile
stalinlik tee kommunismile

Räige vale tekstis:”Mägi on avalikkuse pahameele alla sattunud….” Õige on see et terrorirežiim sunnib inimesi rääkima seda mida vaja.

Velirand
Velirand

Igaüks räägib enda eest. Tõnis Mägi tühistas ennast minu jaoks juba ammu.

Ei saa aru
Ei saa aru

mismoodi ja kui ammu?

käo jaan
käo jaan

kutsuge seeneline esinema, terve vald tules kokku, saame teada millal Putin külla tuleb, ainult ei tea , kas Putin tuleb üksinda, või võtab lkolhoosiesimehe koos pagulastega ka kaasa

Lääne Elu
Lääne Elu

moonutab plusse ja miinuseid kommentaaride all.

Nojah, aga
Nojah, aga

ei moonuta, järgmine tark. Sellest on juba aastaid tagasi seletatud, miks see nii on mida näed. Postimehes oli juba aastaid tagasi selline küsimus üleval, kui veel plusse ja miinuseid sai laduda

Ida Elu
Ida Elu

…ja mitte ainult – vahel juhtub ka kommentaaride kustutamist ja ümberpaigutamist täpipanijatel.

Ida elule
Ida elule

Ivan Makarov on hea ajakirjanik! Ainult et “Täppi pannud” lugu on temalt liiga labane. See oleks võinud olenemata olla.

Enamus laob
Enamus laob

siin miinuseid, kes pole seda Makarovi juttu lugenudki. Vot siis nii käibki see meil. Lahmimine.

Vot siis
Vot siis

Olenemata olla? :)))

Vot siis, no
Vot siis, no

sul on seda sõna raske ära arvata, kahju.

Vot siis
Vot siis

ongi ju raske! vat te prablem?

K.s
K.s

Mäletan, kui Neeme Järvi omal ajal, selmet kolhoosi kardulapõllul kardulaid võtta, hoopis läände putkas… Ka siis järgnes meediapeks ja proletaarlaste lubadused mitte kunagi enam klassikat kuulata, ikka ainult internatsionaali…Huvitav, kallaskaja võimu all kipub ajalugu korduma???

Lonni
Lonni

Kas Sina võrdled Tõnis Mägit Neeme Järviga? Minu arvates ei saa siin võrrelda VÕRRELDAMATUT!? Mina isiklikult näen T.M. pahura ja tujutseva mehena,kes arvab,et oma lauludega on ta Jumala asemik maa peal!On õige otsus,et kontsert edasi lükati(piletite vähene müük?) See on minu isiklik arvamus!

See
See

pole mingi vördlus, vaid fakti väljatoomine.

Jaak
Jaak

Neeme Järvi dirigendina ja koos orkestriga esitab teiste loomingut, Tõnis Mägi paljuski enda oma. Ja nii on tal ka oma arvamus,mida ka välja ütleb, meeldigu see või mitte.

Valentin O.
Valentin O.

Mäks kirjutas “Koidu” hoopis teisel ajal ja teises kontekstis. Olen olnud tema fänn üle 40 aasta, aga praegu…

Ei tea
Ei tea

Miks pahura, võib olla mureliku hoopis!?

wpDiscuz