14

Turismitalu omanik esitas Rehkaltile kahjunõude

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Hardi Rehkalt. Foto: Urmas Lauri

Hardi Rehkalt. Foto: Urmas Lauri

Lääne-Virumaal Altja külas asuva Toomarahva turismitalu omanik nõuab EKRE Läänemaa osakonna juhilt, kohalikel valimistel Lääne-Nigulas rekordarvu hääli saanud Hardi Rehkaltilt 1500 eurot, sest Rehkalt jagas Facebookis enne valimisi turismitalu fotot, kuhu oli lisatud EKRE sümboolika, ja kahjustas sellega turismitalu mainet.

„Täitsa ebameeldiv kohe,” ütles Toomarahva turismitalu perenaine Ülle Tamm Lääne Elule eile.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sinilill
Sinilill

Eesti Ökoturismi Ühendus tuli omal ajal välja EHE-märgiga, mida kandev turismiettevõte peaks külastajale tagama ehtsaid ja huvitavaid elamusi. Äkki peakski pakkuma mõnedele turismitaludele võimalust taotleda tulevikus ka ERAKONDLIK- märki, sest antud juhul oli endisele külastajale ehtne ja huvitav elamus tagatud. Tagasiside kliendile kahjuks hilines mõned aastad, sest pilt ringles facebookis juba aastaid.

Plood
Plood

Oleks olnud reklaamis tükike kaunist eesti loodust,ega ningi rahatalu!!
Elu õpetas!!

nii
nii

LE juba teist päeva üritab mingist olematust jampsist midagi uudise-taolist välja peksta. Et ikka EKRE paha jne. Tellimus kõrgemalt poolt, nagu alati?

nii
nii

Aga see n.ö. turismitalu tuleb omale kirja panna – et mitte kunagi kasvõi kogemata seal ei peatuks.

Mati Põdra
Mati Põdra

Jumal tänatud – üks ei peatu, teine ei peatu, mõistlike inimeste jaoks jääbki rohkem vabu aegu. Mitme inimese jaoks seal ka ruumi on?

hkhkj
hkhkj

lambaid pidi palju ühte lauta mahtuma

Tom naabermajast.
Tom naabermajast.

Eks sellest teemast tulebki üks külamuttide pläägupläägu.minu osmik on guugelmäpsi pildil ja samal street wiewl on ka naabrimehe onn…. ta on mulle nüüd võlgu,sest mu kass on sellel samuti.

Kohalikud hoiavad kokku
Kohalikud hoiavad kokku

No ekre ajal oli vähemalt midagi korras – maksud alanesid, projektid lükati käima jne
Aga kui nüüd need aferistid kohtu lähevad, ei jää nende “talule” mingit mainet alles!

Ehk saab midagi
Ehk saab midagi

Tal peaks hea meel olema, et oma kuudi pildi peale sai, aga ahnus ei hüüa tulles. Terve kom. partei maine nüüd pe…es.

Huvitav
Huvitav

Oli neil üldse mainet ennem ?

Sest
Sest

Toomarahva on ju üks punasotside tugikohti. Ilmselt solvab kodanikku see, et nende talu teadmata kelle tehtud foto eestimeelsust väljendas. See ei käi sotside vaadetega kokku ilmselt. Rehkalt võttis nõudmise peale foto kohe maha aga sotsid on ju alati saama peal väljas…

tsiises
tsiises

see maine nüüd küll põhjas, kui arvatakse et nende talu pilt müüb midagi, siiani ei teadnud keegi midagi sellest talust, nüüd reklaam missugune, peaksid igati rahul olema

Hardi
Hardi

on päris kurva näoga, ilmselt tuleb maksma hakata. Pole vaja sotsidega sehkendada, oleksin võinud anda pildi oma talust ilma maksuta. Muidugi ilma loata ei tohi isegi sotside talust pilti presenteerida, sest on ju teada, et sotsid ajavad ka kaamli nõelasilmast läbi, et ainult raha saaks.

2. kodanik
2. kodanik

Kui uudiseid lugeda, siis ta vist ongi sotsidega sehkendamise ära lõpetanud. Vähemalt Lääne-Nigula läbirääkimistel neid näha pole….

wpDiscuz