15

Mikk Lõhmus: jäänud on peenhäälestus

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Kevadel Lääne-Nigula vallavanema ameti maha pannud Mikk Lõhmus pürib kohalikel valimistel vallavolikogu etteotsa. Foto: Urmas Lauri

Kevadel Lääne-Nigula vallavanema ameti maha pannud Mikk Lõhmus pürib kohalikel valimistel vallavolikogu etteotsa. Foto: Urmas Lauri

Seitse aastat Lääne-Nigula valda juhtinud ja tänavu märtsis ootamatult ameti maha pannud Mikk Lõhmus pürib oma valimisliidu Tugevad Kogukonnad esinumbrina volikogu esimeheks.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
enn
enn

nii nagu ei taha eelmist peenhäälestajat enam mingil juhtival kohal näha, nii ei taha ka seda!
peenhäälestagu oma lapsi, kes emata üle pea on kasvanud, aga jätku vallakodanikud rahule!

Kodukond
Kodukond

Ole ettevaatlik isklike solvangutega, hea kui endaga hakkama saad!

Kodanik
Kodanik

Mikk oli väsinud kevadel ja nüüd on vähem väsinud. Kodanikud ei taha väsind inimesi. Saa palun aru. Asju tuleb teha värskelt.

anonüümne
anonüümne

Kes valib,see vastutab,ja mitte vastuupidi.

Politoloog
Politoloog

Väike aferist küll rohkem poliitikast ei peaks rääkima – astu kõrvale ja õpi, kuidas päris inimesed vallaga tegelevad!
Meil on spetsialistid olemas, rohkem liberid tüüri juurde ei saa!

valija
valija

Palun tutvustage spetsialiste. Siis oskaks ka paremini valikuid teha.

Kas
Kas

Nüüd on uus trend kommentaaride kustutamine, miks?

juhe seinast
juhe seinast

Lugesin kustutatud kommentaari! Sain aru nii, et fekalistide töö keskuse südames on nii heal rohepöördelisel tasemel juba! Varahaldus õitseb edukalt edasi,puhas töö sai tehtud, nüüd ausalt edasi! Uus koolimaja valmis kenasti ja isegi puuduste korral andke vallale võimalus lõpuni minna,mõni asi võtab aega lihtsalt. Kohtuasjad tegelikult pole õiged riigis, kui midagi on, siis praeguste segaste aegade viga.,ja aeg annab arutust.Me ise ilu tegijad,samuti vigade parandajad. Valima ei tasu joosta aga, sest kes valib, see vastutab! Mina valisin Mikku aastaid tagasi.

Raul
Raul

See peenhäälestus on ikka väga rumal jutt.

hehh
hehh

peenhäälestus??? Mikk suutis viia vald sinnamaani, kus kõik on ligadi-logadi, mitmed kohtuasjad pooleli, ametnikud laiali jooksnud. see peenhäälestus tähendab veel ainult valla lõplikku lõppu

Lõhmus
Lõhmus

on valla mässinud kohtuasjadesse, viinud pea pankroti äärele, nagu kunagi oli Risti vald- häälestagu ennast siis peenelt- tühine tegelane. Võite kustutada kommentaari, ütlen seda talle ka otse ja igal kohtumisel valijatega.

valija
valija

Kas vald oleks pidanud lihtsalt leppima nii Kekkila kui tuulepargi ehitaja plaanidega? Vaatamata sellele, et inimesed vastu on? Mis võimalused veel oleksid?

wpDiscuz