5

Lääne Elu paberleht laupäeval, 2. oktoobril

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsallaste hingel on ohutu liiklemine

Haapsalu kaasavasse eelarvesse laekus tänavu 17 ettepanekut. Ettepanekute hulgas polnud ühtegi teeremonti, kuigi kõnnitee rajamise ettepanekuid oli mitmeid.

Malle Õiglas: minu südameasi on noored

Keskerakonna linnapeakandidaat Malle Õiglas kinnitab, et kui valijad nii otsustavad, on ta valmis koolijuhi ameti maha panema.

Canzone laulab juubelikontserdil elu ilusaks

2001. aasta sügisel kokku tulnud tütarlastekoor Canzone tähistab laupäeval kontserdiga „Laula elu ilusaks” oma 20. sünnipäeva.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kotis
kotis

Tean ühte aktuaalset näitajat,mille poolest meie ja Ida-Virumaa oleme momendil ühel pulgal, ja arvatavasti virukad ka niikaua ei maga,kui läänlased.

Noh
Noh

Lase veel Suur asja kallale, riigile kasulik omavalitsuele mitte nii. Miks ei võinud vald seda arendust teha, oleks tulubaas oluliselt suurem, nüüd on taristu kulud seadusega valla kanda aga kruntide müügist teenib riik. Kas tõesti inimesed on nii rumalad ja valivad Suure jälle asja juurde. Kas tõesti valijad on rumalad, ei tahaks uskuda.

Raul
Raul

Aga vald ju arendabki seda. Teeb planeeringu, ostab riigilt maa ära ja siis müüb krunte.

aga noh
aga noh

Ju see on siis riigi maa, kui riik arendab. Pakud, et vald võiks riigilt maa osta? Väga ei usu, et oleks vajalik.

Kübe
Kübe

On

wpDiscuz