6

Kanada eestlased kinkisid Jaani kirikule laeva

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Risti naiskodukaitsjad asetasid Moero votiivi juurde küünla. Andra Kirna.

Kolmapäeval meenutati Haapsalu Jaani kirikus palvusega 1944. aasta suurpõgenemist ja kirikuõpetaja Kristo Hüdsi õnnistas kirikusse paigutatud Moero votiivlaeva.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
oleks
oleks

võinud hoopis noa laeva kinkida, eeldades , et tuleb ülemaailmne uputus

aitäh
aitäh

Valge laev on saabunud.

ripi
ripi

mis karneval see nüüd kirkikusse on sattunud :))) kas need kuva kuju rüütlid jäävadsi seda puuhalgu nüüd valvama sinna :)))

mittesuunamudija
mittesuunamudija

See on Naiskodukaitse, need naised on otsustanud enda aega loovutada ühiskonna heaks, ja seda tasuta, ning riigis kus nad ise KÕIGE eest peavad maksma. Arvestades seda olukorda mis valitseb maailmas ja ka meie lähiümbruses, ning ka Eestimaal, on sellise otsuse langetamine tänuväärt tegevus.
Seega, seltsimees, kui aega õlleimemisest ja pornovahtimisest üle jääb, siis võiks tutvuda sellega mis praegu Eestis ja maailmas toimub.

uudis
uudis

Mis asi see suunamudija on,ma tõesti ei tea,palun,kas keegi seletaks lahti?Ja mis on mittesuunamudija?Mudimine,seda olen kuulnud.

vastus
vastus

Mudimist võib mõista ka nii,et on seos s..siga?

wpDiscuz