18

Maadlejate ja haigla vaheline tüli on punnseisus

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Läänemaa haigla erakorralise meditsiini osakonnas ebaviisaka vastuvõtu osaliseks saanud treener ja haigla pole ära leppinud. Foto: Urmas Lauri

Läänemaa haigla erakorralise meditsiini osakonnas ebaviisaka vastuvõtu osaliseks saanud treener ja haigla pole ära leppinud. Foto: Urmas Lauri

4. septembri Lääne Elus kajastatud juhtumis, kus maadlustreener Janar Sõber oli häiritud sellest, kuidas teda ja tema võistlustel trauma saanud hoolealust Läänemaa haigla EMOs vastu võeti, on pooled jõudnud tupikusse.

Lääne Elus ilmunud loole vastas haiglajuht pika postitusega haigla Facebooki lehel, süüdistades nii treenerit kui ka maakonnalehte valeväidete avaldamises ja info esitamises moonutatud võtmes.

Läänemaa haigla juht Edvard Garder saatis Sõbrale haigla poolt kirjaliku vabanduse ja oli valmis treenerile näitama videosalvestist 28. augusti õhtust, kui tüli tekitanud juhtum haigla erakorralise meditsiini osakonnas aset leidis.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Illimar
Illimar

Rahulikku ja ilusat Laupäeva õhtut LE lugejaskonnale

Anna minna
Anna minna

Andra Kirna ei jäta! Juba loo pealkiri “punnseis” on jabur. Läbi kolme Lääne Elu nupu ei õnnestu kuidagi tuvastada, et haigla maadlejatega tülitseb. Haigla teeb tööd edasi, kuigi läks vastuollu Janar Sõbra ootusega. Punnseisu ei ole. On vihastanud Sõber, ja kui talle ajakirjanik tahab tähelepanu osutada, siis tuleb ka neljas artikkel.
Kummaline viis viisakusest rääkida, sain teada – Janar Sõber on viisakas ja eeskujuks kõigile. Kas ikka sain teada?

Anti teada,
Anti teada,

et eesti keeles on neli ilusat väljendit, mis aitavad ennetada igasuguseid keelelisi arusaamatusi.

Anna minna
Anna minna

Võimalik, et järgmine artikkel on suunatud meestunnetele… kus keel kaotab igasuguse mõtte. Elame, näeme.

Anti Teada
Anti Teada

…juba ootab võimalikku järge mõningase erutuse ja elevusega ; )

Sonja Kana
Sonja Kana

Tere, palun, aitäh ja head aega : )

Majaomanik
Majaomanik

Jah, iga kingsepp jäägu oma liistude juurde.

Eino K.
Eino K.

Jah lahe ütelus, aga seekord oli kingsepp, ehk siis maadleja teadlikum, kui see doktor võib olla. Kuna treeneril on läbi elu olnud tegemist sarnaste vigastustega, siis üritas anda juhtnööre, et mismoodi selline vigastus võimalikult kenasti korda teha. Iseasi muidugi kuidas seda soovitust serveeriti. Mõlelmapoolne teineteise ärakuulamine ja austamine oleks jätnud selle kohaliku Lääne Elu uudiseta.

Kohalik
Kohalik

Isiklik kogemus-haigla jääb ALATI õigeks ega tunnista oma vigu!!!

Silvia
Silvia

Normaalseid ja abivalmis haiglatöötajaid on ilmselt väga raske leida.

argipäev
argipäev

enamuses nad just sellised ongi. Erandeid leidub muidugi ka.

jeebu
jeebu

Arst, politsei ja poliitik ei eksi mitte kunagi.

kohalik
kohalik

Sõber on kohalik poliitik

Ehk siis..
Ehk siis..

…väärikust väärtustav pedagoogilis-filoloogiliste suguemetega poliittehnoloogiline nupuvõte?

mhhhh
mhhhh

Kallis Sõber, kui oled targem kui arst, palun tee laps ehk siis maadleja terveks ehk torkige ise nõelaga ja ära pärast süüdista kedagi vaid …..

Ei tea
Ei tea

Vanasti olid nõukogude sotsialistlikud spordiarstid olemas. Spetsiaalselt sportlastele mõeldud ja vastavalt haritud doktorid ja med õed. Maadlejad võiks sellepeale mõelda ja muud sportlased ka. Ei ole mõtet mingi valvelaua töötaja peale end välja elada.

viloloog
viloloog

Ega mingi viinavabriku koolitatud tehnoloog ei tule mulle, maamehele, puskariajamist õpetama!

Ei tea
Ei tea

Eestis ei tohi vist üldse puskarit inimene kodus ajada? Jäänud nagu meelde, et see keelati ära. Algul oli, et müüa ei tohi ja siis, et üldse ei tohi kodus seda teha. Refi valitsuse ajal, ehk siis loogiline ka, ettevõtjate kaitseks, et ostke tehase mürki, aga ise ei või küll tervisele ehk isegi natukene kasulikku kraami kodus kokku keeta. Vat hea, et meelde tuletasite. Jälle üks miinus minu poolt reformierakonnale, kui see oli muidugi nende tehtud keeld, seda peab veel õle kontrollima, aga kahtlus on. Miks krt ma ei või enda jaoks kodus seda teha, heh? Krdi kapitalistid rsk.

wpDiscuz