9

Haapsalu müüs veel viis Paralepa elamukrunti

Paralepa. Malle-Liisa Raigla

Haapsalu müüs oksjonikeskonnas osta.ee Paralepa teel viis 1392–1853 m² elamukrunti lõpphinnaga 45 360–56 390 eurot.

Nii suurt tunglemist kruntidele kui eelmisel kahel korral seekord ei olnud. „Mõnevõrra on hinnavahe väiksem,” ütles Haapsalu linnavaraspetsialist Madis Raudsepp.

Kui juulis ja augustis lõppenud oksjonitel kerkis hind üle 20 000 euro, siis reedel lõppenud oksjonil kerkis ühe krundi hind kõige rohkem 8800 eurot ja kõige vähem 800 eurot. Viiel krundil kokku kerkis hind 29 000 eurot.

Neli väiksemat, umbes 1400 m² krunti olid müügis alghinnaga 41 760–43 600 eurot. Nende lõpphind jäi 45 360 ja 52 000 euro vahele, suurem krunt oli müügis alghinnaga 55 590 eurot ja läks kaubaks 56 390 euroga.

Kolm krunti ostis osta.ee kasutaja hyllepaes, teised krundid läksid kasutajatele Yinyangv ja markokal.

Raudsepa sõnul on Paralepa teel müümata veel viis krunti, mille linn peagi oksjonile paneb. Lisaks on müümata veel mõned krundid Lõokese tänaval, nende hulgas on ka üks korterelamuks müüdav krunt.

Arendusalal ehitab Haapsalu veevärk praegu vee- ja kanalisatsioonisüsteeme, peagi on algamas elektritööd ja sademeveetorustike ehitus. Need tööd peavad aasta lõpuks valmis olema. Käimas on ka Lõokese tänava ja Lõokese põigu aluspinnatööd – need lõppevad tõenäoliselt tuleval aastal.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Aga
Aga

Kas krundid ostis mõni selline inimene, kes tahab oma perele kodu rajada? Lääne Elu võiks teha intervjuu kõikide oksjonil osalejatega.

Tohlan
Tohlan

keda see peaks huvitama!? Ostan endale krundi ja siis hakka veel aru andma avalikkusele, miks ma seda tegin. Mida kuradit? Päris ära pöörama hakanud. Pole küll sinu asi miks ja kes krundi ostis. Vahi oma ostetud urgast, ära vahi teiste rahakotti ja ellu!!!!

Jaan
Jaan

No nei Ukrainlasi ju terve linn juba täis, ime siis ,et pered tekivad.

Rootsimaalt
Rootsimaalt

Pole ammu käinud Haapsalus. Kas ongi nüüd slaavirahvast jälle sisse palju toodud või?

kus
kus

need pered on, spekulandid ostavad krunte üleujutusaladele

Noor isa
Noor isa

Õige! Ükski pere ei jõua 100 k kodu osta 🙁
“arendajad” teevad raha 🙁

viloloog
viloloog

Kodu ei osteta, see tuleb ikka endale luua!

Leida.
Leida.

Rõõm kuulda, et Haapsallu lisandub aga uusi peresid.

Ei tea
Ei tea

Mis seal rõõmsat on, oleneb peredest.

wpDiscuz