22

Koroonapiirangud on tühjendanud spordisaalid

Avatar

Elen Freivald

elen@le.ee

Haapsalu spordibaaside rühmatreeningute koordinaator Mailiis Tammeveski tõdes, et kuna septembris on ilmad olnud ilusad, siis ongi spordisaalides vähem inimesi, kuid kindlasti on külastatavust mõjutanud ka valitsuse piirangud. Foto: Elen Freivald

Haapsalu spordibaaside rühmatreeningute koordinaator Mailiis Tammeveski tõdes, et kuna septembris on ilmad olnud ilusad, siis ongi spordisaalides vähem inimesi, kuid kindlasti on külastatavust mõjutanud ka valitsuse piirangud. Foto: Elen Freivald

Augusti lõpust kehtima hakanud vaktsineerimistõendi küsimise või kiirtesti tegemise nõue on spordisaalide külastajate arvu tugevalt vähendanud ja pannud ettevõtted raskesse majanduslikku olukorda.

Haapsalu spordibaaside juhi Tarmo Tuisu sõnul peavad vanemad kui 18aastased külastajad nii spordihoonetes kui ka veekeskuses esitama tõendi vaktsineerituse, koroona läbipõdemise või tehtud koroonatesti kohta. „Need, kel tõend puudub, saavad teha kohapeal ka kiirtesti,” ütles ta. „Kes ikka väga tahab, leiab alati võimaluse tulla,” lisas Tuisk.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kohalik valija
Kohalik valija

Valite oravad -saate kõrgemad maksud!
Valid kesarid – saad venekeelsed tänavasildid!
Valid sotsid- ei saa midagi!

Lii
Lii

Mulle ka ei meeldi trennisaalis olla. Paar korda elus olen juhtunud töökaaslastega näiteks avatud uste päevale.
Värsket õhku neis pole, higi hais ümberringi, kõik vahivad kõikide tagumikku, pead jalad koos, sõbrannade pundid pläkutavad omi asju ka kõik peavad kuulama kõikide jamasid, ruumi pole, päikest pole, valgust pole, mingid säravad lambid põlevad-nagu boileri farmis ole.

Hiile
Hiile

Kahju muidugi, et teie spordi treeningud jäävad endi mõeldud takistuste taha, et mitte sporti teha. Küll on higihais ja tagumikud, samas, kui proovite õues regulaarselt hakata jooksmas käima vms., siis kindlasti on liiga tuuline või külmavõitu jne. Suvel liiga palav. Oma kehakaalu, ehk selle rasva probleemiga oletegi sellepärast hädas päevast päeva, et te ei kõrvalda takistusi enda teelt, vaid mugavam on leida põhjus, et mitte seda tüütut treeningut teha. Olge enda vastu rohkem karmim ja sundige end! Hiljem on see juba lõbus, alustamine on kõige raskem. Proovige kaks kuud regulaarselt treenida ja edasi on juba lihtne.

kummipea
kummipea

õues ruumi rohkem ,kui seal umbses õhus karjapidi higi haisus

Tobu
Tobu

viiaalis vist kuuekümnendatel? Tänapäeval on ventilatsioon vägagi tõhus. See millest kirjutate on olematu ja väljamõeldis.

Hea Okkupant
Hea Okkupant

Mul on terve tuba on tühi all jõusaali noad, tääkid, mõõgad. Ei ole vaja kuhugi minna, osta abonement.. milline covid?

Maakas
Maakas

Spordisaali minekuks saab covidpassita inimene teha kiirtesti, mis maksab teil 6-7€!!! See on ka põhjus, miks seda võimalust ei kasutata, sest ma ei kujuta ette, et keegi sooviks iga nädal 20€ testidele+saalipiletid kulutada. Tallinnas maksab test jõusaali minemiseks 2€, kuidas nemad saavad ja teie mitte?

Kairi
Kairi

Mul vaktsiinitõend telefonis ja liigun kus tahan… Aga lollidelt tulebki raha ära võtta

To Kairi
To Kairi

Lollidelt võib olla küll, aga targad lihtsalt ei lähe sinna ja spordisaalidel jääb üldse igasugune raha neilt saamata. Praegu s
väidetavalt just nii on, mis näitab, et suurem osa on siiski targad. Võib ka olla, et mittevaktsineeritud ei tahagi vaktsineeritutega ühes ruumis olla, sest jumal teab mis tõbe need kannavad. Ega see pass neid viirustevabaks muuda.

Veiks
Veiks

viimane pool tekstist , oleks võinud olemata olla ju!? Kas te ei arva nii? Milleks lollideks kedagi sõimata, kui Andsu endas kindelgi pole!?

Mina
Mina

tahaksin ka endale spordisaali

Endine sportlane
Endine sportlane

Kõik kohad on tühjenenud!
lutsar peaks pensile minema.kohe!

Ants
Ants

Miks peaks umbses saalis rassima kui saab seda veel teha värskes õhus?

viloloog
viloloog

Sellepärast, et Talinas tehakse niimoodi.

Kodanik
Kodanik

Tallinnas on vist igas linnaosas välijõusaalid. Just ju avati üks korralik ja uhke.
Staadionil välijõusaal laguneb ja on suht armetu.
Rohkem võiks olla selliseid seadmeid nagu Paralepas.

Noo
Noo

Milleks sellist jama toodad ah? Misasi sul armetu on ja kuskohast laguneb?

Pss
Pss

kuule inimene, sa ei kasuta isegi ju värskes õhus sportimise võimalusi, mida sa targutad!?

Olemas
Olemas

Siis hakkab kohe ära kärvama sirka 50% koge eesti elanikonnast ja kolmandik maailmast? Kurb, kui uhuu uudised ja püramiidiskeemid on sind sisse imenud!

...
...

Ah mis sa provokaatori peale vihastad ja vaidled. See tohman irvitab ise seal kuskil, et näe jälle üks läks närvi. Ignoreeri seda tola parem ja pealegi ta pärisnimi on vist üldsegi Andres, imelikult võttis siia endale naise nime, juu siis tahab sugu muuta või midagi

wpDiscuz