3

Kaire Reiljani raamatuesitlus tõi raudteejaama rahvast täis

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Arvo Tarmula fotod

Teisipäeva õhtul kogunes Haapsalu raudteejaama Kaire Reiljani raamatu „Jalutajana Haapsalus” esitlusele ligi 120 huvilist. Publiku rohkus oli ootamatu autorile, kuid veel enam raamatu välja andnud kirjastuse esindajatele. „Natuke ehmatas ära küll,” ütles Reiljan, kellele publikuhuvi tõsiselt head meelt valmistas.

Kirjastus lähtus ettevõtmist korraldades tavapärasest praktikast ning arvestas, et keskeltläbi käib raamatuesitlusel ligi 30 inimest. Selle numbriga arvestades võeti müügiks kaasa ka raamatuid. Arvestades kokkutulnute hulka, tekkis kaasa võetud eksemplaridele terav konkurents. „Loomulikult oli kurb, et kõigile ei jätkunud,” tõdes autor, lootes, et huvilised siiski tema teose kätte saavad.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Veske
Veske

Eneseimetluse osakonna kulud on liiga suured.

Lonni
Lonni

Kes siin eneseimetlusega tegeleb?Ilmselt ei ole Sina seda raamatut lugenud?
Olen igipõline läänlane,kuid sain sellest trükisest väga palju uut informatsiooni oma kodulinna kohta!Väga loetavalt ja arusaadavalt toimetatud raamat! Aitäh, Kaire Reiljan!

Kinopolka
Kinopolka

Trükis on trükikurat raamatu kallal käinud.

wpDiscuz