8

Nõva sadama ehitus algab augusti lõpus

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Uuelt ujuvkailt on harrastuskaluritel mugav oma paate vette lasta. Urmas Lauri

Nõva sadam. Urmas Lauri

Nõva sadamat tahab ehitada neli ettevõtet, hinnaks on pakutud 420 000–640 000 eurot.

Lääne-Nigula abivallavanem Taivo Kaus avas ehitushanke esmaspäeval, hindab sel nädalal pakkumused ära ja valib ehitaja välja. „Kui kõik läheb plaani järgi, siis sadamaehituseks võiks minna augusti lõpus,” ütles Kaus.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mikk ja Lühendatud kogukonnad
Mikk ja Lühendatud kogukonnad

Meie seisukoht uude arengukavasse; Nõva osavald: “vähemalt toovad oma raha poodi, kõik muu on suva!”

Nali naljaks
Nali naljaks

Kui sellise summaga hanget valib välja abivallavanem vallavanema puhkuse ajal ning kohe peale valiku tegemist vallavanem krapsti puhkuselt tagasi on, siis lehkab selline “asjaajamine” ikka väga kaugele. Kulla vallajuhid, ikka kuidagi ei saa hankeid korraldada ausalt, läbipaistvalt, ilma laua alt kilekotti üle andmata?

jube kindlalt
jube kindlalt

väidetakse, et ehitus algab … eelmine hange alles lõppes vaidlustamiste ja tühistamiste ja millega veel. aga valimised tulemas ja kiire majas, oli ju sadam üks ühinemislepingu lubadusi, mille 4 aastat tagasi Nõva inimesi meelitati.
mitte, et muud lubadused täidetud oleks …

???
???

Nõva elanikkond pidi vananema, mujale ära kolima ning välja surema. Vähemalt sellega põhjendatakse kooli välja suretamist. Kellele seda sadamat siis ehitatakse?

Andrus
Andrus

Lääne-Nigula vald arendab osavalla ettevõtlust, kalamehed ostavad paate ja püüavad merest kala, purjelaevad toovad rahakaid suvitajaid ja turiste kohalikke kultuuriväärtusi imetlema, äri õitseb ja kogukond kasvab.

Ja kohe
Ja kohe

Läheb rohi Nõval rohelisemaks ning taevas sinisemaks! Aga tõsiselt – see lause ongi äriidee vä?

Tiiu
Tiiu

Kogukond ei kasva midagi, need on suvitajad, keda on suvel Nõval igas külas väga palju. Aga kes ütleb, mis neist Nõvale kasu, makse nad siia ju ei too?

Noh
Noh

Vähemalt toovad oma raha poodi, kõik muu on suva!

wpDiscuz