7

Nõva sadama ehitamiseks kuulutatakse välja uus hange

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Nõva sadam. Foto. Urmas Lauri

Nõva sadam. Foto. Urmas Lauri

Lääne-Nigula vald tühistab Nõva sadama ehitamise esimese etapi ehitushanke ning koostab uue hanke, milles on koos nii esimese kui ka teise etapi ehitustööd.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Reformide pooldaja
Reformide pooldaja

Kantimine, “omad joped” jne. Juba ära tüütab, hale on see Nõva trollivabrik tõesti.

Ära tüütab?
Ära tüütab?

Kas see ei peaks kedagi ära tüütama kuidas aasta-aastalt samad “ärimehed” vallalt “majandusabi” saavad, tasuta kinnisvara rendile võtavad, kolmandiku turuväärtusega kinnisvara ostavad, kõikvõimalikke imetingimustega hankeid ja konkursse võidavad jne? Kujuta ette, et inimestel on silmad peas ning nad NÄEVAD kõike seda korruptsiooni! AMMU-AMMU on selline omadele kantimine kogukonnad ära tüüdanud! Ära tule siin mingit lumehelbekest mängima, kui ise see vallavanema pundi “oma jope” oled!

hehh
hehh

aga too siis välja, mis Nõval viimasel ajal positiivset on olnud? mõni kultuuriüritus peale võrgukuuri kinoõhtute(mis on tõesti head)? välja on suretatud pikaajalised traditsioonid, sest osavalla, kes peaks olema kõige eestvedaja, kogu aur läheb sadamasse. kui mitu uuringut peab veel tegema, et hakataks aru saama, et see sadamakoht ei sobi geograafiliselt, et selle arendamine neelab miljoneid ja kasu kohalikele on minimaalne. aga ei, Nõvale pole vaja kergliiklusteid, pole vaja lihtsamaidki teenuseid, mis vanemate inimeste elu mugavamaks teeks, ainult sadam-sadam-sadam …

mnjah
mnjah

see nõva trollivabrik on ikka uskumatu, kas millegi üle rõõmu ka suudate tunda

Teada värk
Teada värk

See ju Lääne-Nigulas tavapärane praktika, et konkursse ja hankeid tehakse täpselt niikaua kuni mõni “oma jope” paigas.

Näe
Näe

Püüdlik puudel jälle leivaisa tõde edastamas. Äkki uuriks, kuidas asi tegelikult oli.

milleks
milleks

peab valla niigi kõhna rahakotti piinama sadama rajamisega. Oleks aeg ikka silmad ja kõrvad lahti teha. Euroopa suurem erasadam asub Sillamäel, võiks Vähi käest küsida, kas ta ehitas valla või riigi rahaga. Igatahes intervjuus peaminister vastas ta , et sadamasse on läinud eraraha. Nõva sadam on kantimise projekt, sest ammu oleks võinu selle sadama müüki panna.

wpDiscuz