15

Peaminister Kaja Kallas külastas Haapsalut

Peaminister Kaja Kallas Haapsalus. Foto: Malle-Liisa Raigla

Reedel külastas Haapsalut peaminister Kaja Kallas, kes käis uksetehases ja haiglas ning kohtus ettevõtjate ja linnarahvaga.

Pärastlõunaks oli kultuurimaja rõdusaali peaministriga kohtuma kogunenud umbes 30 inimest – peamiselt gümnaasiumilõpetajad ja pensionärid. Peaministri sõnul oli see tal üle pika aja esimene rahva ees seismine. Eelmine seesugune inimestega kohtumine toimus sügisel.

Umbes tunnipikkusel kohtumisel esitatud küsimused ulatusid seinast seina alates kütuseaktsiisi tõusust ja proteeside hinna kompenseerimisest ja lõpetades sünnijärgse topeltkodakondsuse lubamise, venekeelse hariduse ja riigikogus toimuvaga.

Algas õpetamisega

Küsimustevooru avanud vanem naine tundis muret vanemaealiste internetikasutuse ja selle vähese individuaalse õppe pärast, eriti mis puudutab koroonavaktsineerimisele registreerimist. Proua selgitas oma muret nii põhjalikult, et publiku seast kostis kärsitu küsimus: „Kas sa küsimuseni ka jõuad?” – „Ega mul polegi küsimust. Ma õpetan proua peaministrit,” vastas proua.

Kallas tunnistas, et inimeste IT-oskused on erinevad ning kuigi kursusi korraldatakse, on indviduaalõpet siiski vähe.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
aksel
aksel

Kaja Kallas on parim peale Ansipit.

Eino
Eino

Provotseerima tulid? Kui ei, siis too üks näide, miks ta parim on, võibolla saan ka siis aru?

aksel
aksel

ei tulnud provoma, Ta näeb majandust laiemas pildis,kui ainult tänane laenuraha, rõivas kes oli peale ansipit oli väga hea eesti promoja väljaspool ,kuid jah ,polnud rahvamees( muideks rõivas on üks tänase pensionisüsteemi autoritest-indekseerimine- väga hea süsteem) ,ratas on küll rahvamees ,aga pigem sellist kolhoosiesimehe tüüpi ,kes teeb head nägu tulevik ei huvita,vaatab ainult kuidas omadele ja omale saaks.

Hmm
Hmm

Kahjuks ainult majanduse pildi nägemisest ei piisa riigi juhtimiseks.

kommid kaovad
kommid kaovad

Sõna ei ole vaba Eesti Vabariigis….tsensuur on samasugune nagu Eesti NSV-s.

sõna on vaba
sõna on vaba

juhul, kui suudad ka vastutada väljaöeldu eest ja tõestada seda. Seda aga ei suudeta vaimselt ebastabiilsete poolt. Kommentaarium on kui prügikast, kuhu loobitakse kõik mittevajalik saast. Kas on sel mõtet?

Eino
Eino

Ära aja tarka. Vabalt võib vastutada, aga kustutatakse ikka. Jääb mulje, et teine arusaamine ei ole lubatud.

mida sa loodad
mida sa loodad

kogu massimeedia on liberastide käes

Tõestatud
Tõestatud

Oled või tõesti. Ebaviisakas lisaks.

Varoona
Varoona

Kui endale purulolloo nimeks panna, siis pole enamat lootagi.🤣

Eino
Eino

Kas läänlased pole laulurahvas? Kuskil Eestimaa külas, kus Kaja käis, siis seal lauldi kenasti talle lõpetuseks lauluke: “Maa tuleb täita lastega ja pagu- pagu- lastega” Vot niimoodi saadetakse globalisti koduteele, aga mitte mingi it küsimustega!

viloloog
viloloog

Miks sa valetad?

Eino
Eino

Kas võid täpsustada, millises osas valetan?

Arvo
Arvo

Filosoof

austatud pr minister
austatud pr minister

jäta järgmine kord tikud toompeale

wpDiscuz