15

Haapsalu paneb koroonaraha Posti tänavasse

Ekraanitõmmis tulevasest Posti tänavast
Ekraanitõmmis tulevasest Posti tänavast

Haapsalu linn sai riigilt täiendavat investeerimistoetust ehk nn koroonaraha 303 000 eurot, mille plaanib panna Posti tänava remondi alla.

„Seal oli puudu, teised investeeringud elab üle,” ütles Haapsalu finantsjuht Martin Schwindt.

Kui algselt plaanis linn Posti tänava remontida 1,3 miljoni euroga, siis hankel tuli odavaim pakkumine enam kui 2 miljonit kallim – Posti tänava remont läheb kokku maksma 3,675 miljonit eurot. Summast miljoni saab linn transiiteede korrastamise toetust ja 303 000 eurot on nn koroonaraha.

Ülejäänud summa ehk omaosaluse tagab linn laenurahaga.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
urmas
urmas

Kõnniteele tuleb graniitkivi ja rattateele asfalt

Vahi nalja
Vahi nalja

Lihtsalt utreeritult mõtlemiseks, kellele seda Posti tänavat vaja on kui koroonasse kõik surevad? Äkki oleks mõistlikum see raha panna koolide, raamatukogu jms ventilatsiooni parendamiseks/täiendamiseks, viiruse puhastusroboti soetamisse, haiglasse hingamisaparaadi soetamiseks, viirust tõrjuva ninasprei soetamiseks külastatavuse lubamiseks jne jne. Ambitsiooni ja kastist välja mõtlemist või siis normaalsemat eeltööd Posti tänava remondi ettevalmistamisel (ainult väga rumal maksab kohe nõutud/väljapressitud 2 lisamiljonit ega analüüsi põhjuseid).

Ei saa aru
Ei saa aru

Milleks sellist jaburdust üldse kirjutada?

Misasja
Misasja

mõnisada on kahe aasta peale kokku surnud, see on teiearust kõik surevad või?

Vahi nalja
Vahi nalja

Sõna utreeritult ütleb midagi? Tundub, et funktsionaalne lugemisoskus ei ole ainult koolilaste probleem:)

Misasja
Misasja

:))) Hommikul unise peaga ei loe vist kõike hästi välja jah, tuleb tunnistada

urmas
urmas

Kas keegi teab, mis katte saavad kõnni- ja rattateed?

Minuteada
Minuteada

Pidavat tulema see taaskasutatud plastist teekattelahendus. Seesama mida katsetati kuskil lõikudel mujal Eestis ja Hollandis on see juba pikemat aega. Peab vastu hästi, parandamine palju odavam ja mitte nii tihti.

Majaomanik
Majaomanik

700 aastases linnas plastik teed???

Ei tea
Ei tea

700 aastases linnas ei elata ju ainult maakividest laotud lossis. Mitu sajandit on mööda läinud, materjalid uuenevad, majad on betoonist, metallist ja klaasist. Teed kaetud asfaltiga, tänavatel elektrivalguspostid, hobustega enam ei sõideta väga palju, nüüd on automobiilid tänavatel. Kindlasti olete ise ka tähele pannud?

Misasja
Misasja

Mida siin imestada plast palmidega ka ju piiratakse vaikselt juba.

Majaomanik
Majaomanik

Tahaks loota,et ajaloolise munakivi sillutise!

Misasja
Misasja

jalgrattaga munakivi sillutisel?

urmas
urmas

Te mõtlesite vist sõiduteed?

Ökonomistika
Ökonomistika

Laenuraha kiiremaks tagasimaksmiseks peab palistama Tln maantee valgusreklaam tabloodega, nii ühes suunas sada ja teises suunas sada tükki või rohkem. Renditasu ühe eest on 200€ kuus, nii tuleks juba päris korralikult tagadi. Teiseks tuleb kõik linnasisesed parkimiskohad tasustada1€ tund parkimishind. Kolmsndaks kiiruskaamerad iga vähegi suurema tee otsa, keskele ja lõppu.Nii saaks arengu kiiremaks ja rahavood korralikult liikuma

wpDiscuz