60

Haapsalu linn maksis ametnikule 4600 eurot palgalisa

Haapsalu linnavalitsuse kultuurispetsialist Teele Jurtom teenis kolleegi asendamise eest mullu maakonna suurima lisatasu. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu linnavalitsuse kultuurispetsialist Teele Jurtom teenis kolleegi asendamise eest mullu maakonna suurima lisatasu. Foto: Arvo Tarmula

Möödunud aastal Läänemaal makstud lisatasudest ja preemiatest paistab silma 4600 euro suurune lisatasu, mille Haapsalu linn maksis kultuurispetsialist Teele Jurtomile.

Läänemaal aasta jooksul makstud järgmine lisatasu jääb Jurtomi tasule peaaegu poolega alla.

Aselinnapea Tõnu Parbus selgitas, et tegemist on mitte preemiaga, vaid lisatasuga, sest Jurtom on saanud tööülesandeid juurde. „Sporditöö spetsialist läks lapsehoolduspuhkusele. Me ei hakanud uut inimest otsima, vaid andsime Jurtomile ülesandeid juurde,” põhjendas Parbus.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pamp
Pamp

Kuum ja tähtis uudis,endiselt veel esilehel olemas

Timofei
Timofei

Noh, nüüd muutus preemia artiklis palgalisaks järsku.. nagu see muudaks selle raha olemust mida sealsetele neiudele maksti

tähelepanek
tähelepanek

no kui üks ametnik suutis ära teha kahe ametniku töö. siis seda loogikat järgides võiks ju pool linnavalitsust lahti lasta.

Krista
Krista

Rõõm tõdeda, et preemia-lisatasu-toetus, kuidas iganes me seda ka ei nimetaks, läheb inimesele, kes teeb oma tööd südamega, teeb ehk rohkemgi kui ametijuhend nõuab, jõuab palju, kellel on ideesid, mida ta ei paki kell viis kokku kui “koju kotile” läheb vaid arendab neid mõtetes edasi.

Lutikas
Lutikas

ARENDAB IDEID, MIDA EI PAKI KELL VIIS KOKKU OMA MÕTETES EDASI.
Sellist umbluud on raske kommenteerida. Mõnel esineb ajus tõsine konflikt.

Jüri Reps
Jüri Reps

Apostel Paulus kirjutas omal ajal need kuulsad sõnad “kes ei tööta see ei pea ka mitte sööma”.
Kõlbas isegi KOMparteile see loosung.
Kui inimene on tööd teinud siis on loomulik, et teda ootab ka tasu. Endal isiklikult oleks piinlik võtta palka, mida pole välja teeninud. Usun, et kultuurne inimene käitub igal ajal ja alal vastutustundlikult. Eriti kultuursed peavad olema need, kes kultuuri valdkonnas spetsialistidena töötavad. Igatahes jõudu ametnikudele ja kõigile spetsialistidele, kes olete valmis mingi 4000 eurise preemia eest kahel kohal rabelema. Eriti veel spordiga karoona ajal kui see rangelt piiratud on.

Maakas
Maakas

Kui nimetatud summa maksti välja korraga, on tegemist preemiaga. Kui töötajale antakse töökohustusi juurde, tuleks palgalehele lisada rida “lisatasu” ja seda makstakse siis seni kuni see teise ametikoha töötaja naaseb.

Nimi
Nimi

Ajakirjandus on vaba- aju vaba. D.

Äraspidine riik
Äraspidine riik

Ametnikule makstakse Eestis preemiat selle eest, et ta teeb tööd…..

Erks
Erks

nagu min saan aru et algsel töökohal ehk siis kultuuri sfääris tööd ei olnud ja seega jõudis ära teha ka spordiametniku töö. Mina seda elu sees ei usu et ta seal 12 tunniseid tööpäevasid tegi. Linnavalituse maja ju kella poole neljast juba pime. Palga fond oli aga paigas ja see tuli uugama panna. Muidu oleks kiunuma hakatud et töö on tegemata.

kolla
kolla

Minu talupojamõistus ütleb,et kui üks inimene saab mingi töö või töödega hakkama siis pole sinna teist vajagi.

Pamp
Pamp

Mingi kolmandik kommentaare on kustutatud. Elagu sõnavabadus!

to Pamp
to Pamp

kas anonüümne “trollimine” on sõnavabadus? Avalikus kohas peldikuseinale sodimine küll seda pole. Oma toas peldikus tee mis tahad.

To Pamp
To Pamp

Trollimist pole siin küll grammigi olnud,samuti solvamist mitte. Inimestel on küsimused pigem,miks Lv paar spetsialisti on sellises mahus üle makstud

wpDiscuz