4

Metsküla kool saab Virtsu tööstuspargi raha endale

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Metsküla koolijuht Pille Kaisel ootab juurdeehitist pikisilmi. Foto Urmas Lauri

Lääneranna vald loobub kümmekond aastat vindunud Virtsu tööstuspargi ehitusest, mis pidi tänavu algama.

Suurem jagu Virtsu tööstuspargi jaoks kavandatud rahast läheb Metsküla koolile. Veel hiljaaegu sulgemisohus olnud pisike kool saab loodetavasti juba sügiseks endale juurdeehitise.

Kuuldes küsimust juurdeehitise kohta, kostis Metsküla kooli direktorilt Pille Kaiselilt vastuseks vali ja rõõmus „Jaa!”. „Kas ta just päris 1. septembriks valmis saab, aga asi on käima lükatud,” ütles Kaisel.

Metsküla kooli juurdeehitis leevendab ruumikitsikust ja sõna otseses mõttes päästab Metsküla raamatukogu, mis saab seal uued ruumid. Metsküla raamatukogu tegutseb kunagises kolhoosikontoris ja on inimtühja kortermaja ainus püsiasukas – jääkülmad põrandad talviti, kuivkäimla, majas pole vett, peale selle ei jaksa vanemad lugejad trepist teisel korrusele ronida. Viimast remonti ei mäleta keegi.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
tore
tore

Hea uudis. Siis ongi nii minema, nagu vaja…. Võimuvahetus ja Kamet kolimine Virtsu… eeldamas ühe kuueklassise kooli sulgemist.

Paul
Paul

Tore on teha ilusaid otsuseid aga suures pildis- pole maal töökohti, pole koolis lapsi.

Kaie.
Kaie.

Tore, kui lapsi ikka jagub.

Mari
Mari

Väga tore uudis! Jõudu Metsküla koolile!

wpDiscuz