6

Mai lõpuni ei tohi öösiti alkoholi müüa

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks võttis valitsus vastu korralduse nr 152 (2021.a.), millega pikendas öise alkoholimüügi üleriigilist piirangut 31. maini 2021 (kaasa arvatud).

Piirangu uuel perioodil ei tohi alkoholijooke müüa kella 22st kella 10ni. Vastavalt alkoholiseadusele tuleb avalikkust alkoholimüügi piirangust koheselt teavitada.

152k
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mati
Mati

Mis kasu sellest öise müügi keelamisest on olnud? Koroona hakkas sellegipoolest vohama Eestis. Tegelikult tulnuks keelata alkoholi tarbimine kell 20-10-ni. Kuidas meie maal ei suudeta kehtestada reegleid, mis teistes riikides toimivad. Siis jääks ka Haapsalu elanikke rohkem ellu ja riik saaks rohkem trahvirahasid eelarvedefitsiidi täimiseks.

Hmm
Hmm

Kui palju siis Haapsalu elanike on elu kaotanud selle viiruse tagajärjel?

Kodanik
Kodanik

Sest eestlased vilistavad seadustele. Meil ju karistused ka nii leebed.

Agu
Agu

Ühiskond ei ole veel päris terve, aga teie variant, et karistused oleks rangemad ja paneks ikka täie rauaga. Ma ütleks selle peale, et õnneks ja jumal olgu tänatud ei kuulu teie otsustajate hulka siin riigis!

aga
aga

juua ei keela keegi

Jaak
Jaak

Väga hea! Saab vaikselt äri edasi ajada. Tulge “taksoviinale”, alates kella kümnest õhtul!

wpDiscuz