11

Läänemaale lisandus üks koroonaviirusega nakatunu

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Vaktsineerimine. Foto> Arvo Tarmula

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 6650 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 543 ehk 8,1% testide koguarvust.

Läänemaale lisandus üks koroonaviirusega nakatunu.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 280 inimesel. 228 uutest Harjumaa haigusjuhtudest on Tallinnas.

Ida-Virumaale lisandus 83, Pärnumaale 41, Tartumaale 27, Lääne-Virumaale 19, Rapla- ja Valgamaale 14 ning Järvamaale 10 uut positiivset juhtu. Võrumaale lisandus 9, Jõgevamaale 8, Põlvamaale 7, Viljandimaale 6, Saaremaale 5 ning Hiiu- ja Läänemaale 1 uus positiivne test. 18 positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 613,7 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust 11,8%.

Ööpäeva jooksul avati haiglates uusi COVID-19 haigusjuhtumeid kokku 46, haiglaravi vajab 460 patsienti. Haiglaravil olevate patsientide keskmine vanus on 69 aastat, kõikidest haiglaravi vajavatest patsientidest on üle 60-aastased 358 inimest (78%).

Ööpäeva jooksul manustati 2065 vaktsiinidoosi, vaktsineerimisi on tehtud kokku 287 298 inimesele, kellest 84 964 on saanud mõlemad doosid. Üle 70-aastaste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 56%. 70+ vanusegruppi on üle 60% vaktsineeritud Hiiu-, Jõgeva-, Järva-, Lääne-, Lääne-Viru-, Põlva-, Pärnu-, Rapla-, Saare-, Tartu-, Viljandi- ja Võrumaal.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kohalik
Kohalik

Kuule sina Äkre enne, kui postitat kommentaari kondrolli oma kirja vead üle.

Hmm
Hmm

Peaksite ise ka kontrollima.

ülekohus
ülekohus

Ära pillu kriitikanooli, võib tulla sulle bumerangina tagasi.

Äkre
Äkre

Millal hakatakse reaalselt vangi panema neid kes levitavad haigusi? Nakkushaiguse levitamine on keelatud, kuid haigus levib ja ei ole midagi kuulda sellest, et mitu inimest saab iga päev levitamise eest karistada.
Ametkonnad ei tohi jätta levitajaid karistamata. Mujdmoodi me ei peata haigusr

Hea Okkupant
Hea Okkupant

Väga õige Äkre! Veel parem aresteerida neid kabakad ja kohapeal maha lasta!
Nõuka ajal oli sõna VRAG NARODA : pif-paf, ja ei ole probleemi. A kui sina ise haigeks saad, siis sind oma jarekord hävitatakse ara, näiteks ilus koht on liiva karjaris – ruumi seal jn palju.

ülekohus
ülekohus

Kui sina, Äkre, oled enese teadmata nakatanud, siis oled kindlasti ohver ja kannataja, kes ei tea kuskohast selle paha viiruse küll sai. Aga kui keegi teine on haigestunud, siis on ta sinu meelest levitaja ja kurikael, kes tuleks teiste hirmuks kinni panna.

Hmm
Hmm

provokaatorile ei peaks vastama.

Elli.
Elli.

Uskumatu, et Läänemaale ainult 1 lisandus juurde. Juba mitu kuud lisandub ikka 10 iga päev. Ja keegi mitte midagi ei tea, ega pole näidud et kus siis nüüd??

Nimi
Nimi

Eile ju teste Haapsalus ei tehtud, see üks on mujal testitud.

Hea Okkupant
Hea Okkupant

What for? Üks kutt virises ajalehes ERR: et kui teil test on negativne, see veel ei tähenda, et teie ei ole terve!
Ei tea – siin on vaja naerama, või mõtelda kui kõvasti valitsus põlgavad oma rahvas?

pif-paf
pif-paf

Äkki sinul maitse- ja haistmismeel on täitsa mokas. Käi homme seal telklaagris igaks juhuks ka testimas, pärast anna teada kuidas läks.

wpDiscuz