19

Läänemaal on kaheksa koroonaviiruse kollet

Koroonatestimine Haapsalus. Foto: Malle-Liisa Raigla

Ööpäevaga analüüsiti 58 läänlase koroonaviiruse teste, millest seitse ehk 13,5% osutus positiivseks.

Viimase 14 päeva nakatumine 100 000 elaniku kohta on Läänemaal 621,2, Eestis keskmiselt on näit 769,9. Maakondade lõikes on Läänemaa näidult viiendal kohal.

Terviseameti Lääne regiooni juht Kadri Juhkam kinnitas, et nakatumine on Läänemaal vähenemas.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Valge Daam
Valge Daam

Milleks pealkiri, kui sisu pole?
Koldeid on tegelikult sama palju,
kui nakatunuid!

Harald
Harald

Ok. Kui Ljaane Jelu ei suuda, siis panen siia kõik kolded ja nimed korterite kaupa siia avalikult üles alates 1.märtsist 2021a.

Agu
Agu

Nii, väga hea, lõpuks saab su normaalsest ühiskonnast ära isoleerida! Hakka avaldama avalikult siin andmeid, mida rutem seda parem meile!

Harald
Harald

Avaldan nime ja elukoha aadressi andmetega koos telefoninumbriga
Aga 10 rubla on lugu…
Kes vastutab, et mulle raha ausalt ära makstakse??? 😍

Hmm
Hmm

sada rutsi ikka leiab vast, see ju ainult umbes euro nelikümmend, pole probleemi

Tore
Tore

et ikka varjame ja salatseme, kus need kolded on, nii teavad inimesed ennast hoida. Ja artikkel ikka tasuliseks, see on kõigi huvides.

Nojah, aga
Nojah, aga

mida see sulle annab, see kolde asukoht? Tahad tuleriidale kõik saata? Rumalus!

kohalik
kohalik

Läänemaa ei ole ainult Haaps. linn. Märgitud võiks olla linna, asula, koht kus on kolded. Nii loed ja mõtled ikkagi 8 väga palju, tegelikult kui 8 as kohas ja kokku olialla kümne inimese, no mis koldest siin järjekordselt räägitakse. Lehel raha vaja, teeb veel tasuliseks ka, et las maksavad. No ei, pole eluski ühtki tasulist lugenud ja ei hakka ka, sest seal kirjutatu on ajakirjaniku suvaline käsitlus, tõeks ma neid kirjutisi ei pea ja vale eest ammugi ei käi raha välja.

Hmm
Hmm

ajakirjanikule ei tule oma töö eest ka ju raha taevast või puu otsast. Kui lugeja maksab, siis saab ka kirjutise autor leiva lauale. Või mismoodi te arvate, kuidas nad raha teenivad?

ja-jah
ja-jah

Ilma kindlate faktideta lihtsalt üks kirjutis, et raha teenida, kuid lugeja ei saa ju õieti mingit iinfot üldsõnalisest jutust. Õige kui on otsustatud artiklit mitte osta.Ei pea lugeja muret tundma kas ajakirjanikul on leib laual või mitte. Tahab teenida kirjutagu nii, et kõik maksavad.

Hmm
Hmm

nojah, ongi ju vaba valik, kes tahab maksta see maksab. Eelpool kommenteerija lihtsalt kurtis, et artiklid on tasulised.

Mai
Mai

Võiks ikka need kolded avalikustada, lihtsalt peaks. Siis inimene teab, äkki on seal käinud ja nakkuse saanud.

Kodanik
Kodanik

Mitte seal käinud vaid selle ettevõtte töötajaga võibolla kokku puutunud. Selle pärast ei olegi soovitatav kedagi külla kutsuda või külla minna. Oma viina võtmised võiks edasi lükata.

Nojah, aga
Nojah, aga

Mismoodi saanud, mask ees sul ju! Kui ei ole, anna end üles, et oled maskivastane!!!

Hea Okkupant
Hea Okkupant

Kõik on lihtne : kuid on nakkuse saanud, siis talle peab kandma sinine mask nagu FANTOMAS, ja kõik on rahul, või jööksevad õudusega..

ФАНТОМАС
ФАНТОМАС

Kõige naljakam kommentaar üleüldse!!! Jööksen õudusega!!!

Nii on
Nii on

Nojah aga, mida siis teha, kui loll targutab.

Hmm
Hmm

ära targuta siis!

Harald
Harald

Kes, kus, mis???

wpDiscuz