2

Lääneranna saab uue vallavalitsuse

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

19. märtsil peetud Lääneranna vallavolikogu erakorralise istungi kokkukutsumise ja istungil uue vallavanema valimise kohta on vaide esitanud Lääneranna valla endine pressiesindaja Kristina Kukk. Foto: kuvatõmmis

Neljapäevasel Lääneranna volikogu istungil on muude päevakorrapunktide seas kavas vallavalitsuse uue koosseisu kinnitamine ja eelmiste istungite kohta esitatud vaide tagasilükkamine.

19. märtsil vallavanemaks valitud Andres Hirvela läheb volikogu ette vallavalitsuse uue koosseisuga, mis on praegusega võrreldes ühe inimese võrra väiksem – lisaks vallavanemale on uues vallavalitsuses neli liiget.

Vanast koosseisust jätkaksid Hirvela ettepanekul valla arendusjuht Margus Källe ning abivallavanemad Ene Täht ja Martin Tee, uueks vallavalitsuse liikmeks saaks valla maa- ja arendusspetsialist Mihkel Kalmaru. Vallavalitsusest arvatakse välja valla finantsjuht Eda Männilaan ja Lihula kultuurimaja juhataja Tiina Lobja.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ivar põdder
Ivar põdder

Kas Tiina saab pensile?

kohalik
kohalik

Ta on pensionär

wpDiscuz