39

Kaubamaja parklat ootab uuenduskuur

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Parkla ümberehitus tuleb ette võtta sest Posti tänava remondi tõttu muutub parklasse sissesõit Posti tänavalt. Foto: Malle-Liisa Raigla

Parkla ümberehitus tuleb ette võtta sest Posti tänava remondi tõttu muutub parklasse sissesõit Posti tänavalt. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu tarbijate ühistu plaanib uuendada Haapsalu kaubamaja parklat ja muuta seal parkimiskorda.

Haapsalu tarbijate ühistu esimees Raimond Lunevi sõnul tuleb parkla ümberehitus ette võtta sellepärast, et Posti tänava remondi tõttu muutub parklasse sissesõit Posti tänavalt. „Sissesõit nihkub natuke ja hakkab olema Surnuaia tänava vastast,” ütles Lunev.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
käima
käima

tuleb panna tasuta toidujagamise bussid, bussisõit ju tasuta, jääb veel supiköök ka tasuta teha, siis need tammesse, trummitaha, uuemõisa käima panna, siis pole rahval enam linna asja tunglema ja parklad jäävad turistidele ja üldse saabub paradiis ja jumal tuleb maapeale tagasi ja viib oma jüngrid taevasse ja kui palju siis ruumi kõigile siia jääb . alleluuja

nimi
nimi

Maxima võiks ka paremasse kohta kolida kus oleks parkimiskohti. Külastaks küll seda poodi kuna hinnad soodsad, aga parkida pole kuskile (pean silmas kellaaegu millal paljudel inimestel lõppeb tööpäev). Ja igapäevaselt sealt mööda sõites tööle, nii hommikul kui õhtul pargivad seal paar autot päevläbi. Ilmselt on kuskil seal läheduses tööl ja hoiavad parkimiskohti kinni.

Agu
Agu

kas seal poe taga pole parklat enam? Teiselpool maja

Ehh
Ehh

On ikka, aga see ka pidevalt täis. Jällegi läheduses tööl olevad töötajad hoiavad kohti kinni. Olen märganud, et alates kella 17st on seal järsku ruumi küll.

to nimi:
to nimi:

Autoga külastajaid pole Maximal tarviski, sest pood on jalgsi saabunud ostuhuvilistest tavaliselt täis. Eks ta neile rohkem sobibki siiapoole linnaotsa.

Arvos
Arvos

Peaasi, et kuur ei hakka laiutama parkimiskohtadel.

Oijah
Oijah

jep, ennem oli normaalses kohas, maja sees. Nüüd mingi pisike uberik keset platsi. Ei tea, kes selliseid otsuseid vastu võtab.

justnimelt
justnimelt

kunagi peavad ikka maaalla tegema mingi parkimisvõimaluse. Autosid tuleb iga nädalaga juurde. Praegugi on juba väga kitsas, kui veel turismiaeg ka avatuks saab tulevikus, siis on päris probleemne koht see keskuse keskus.

Kodanik
Kodanik

Seal on parkimine lubatud ainult poes käimiseks. Mitte nagu Metsa poe ees suviti, et pargitakse poe esine täis ja ise minnakse lossiparki jne. üritusele. Kes poodi tahab, siis vaadaku ise kus kohta on.

Hmm
Hmm

järelikult on parkimisprobleem lahendamata. Parkija pole süüdi ju, kui üritusele minnes pole korraldajad hoolitsenud parkimiskohtade eest.

Arvos
Arvos

Poodide parklad ei peagi mahutama ürituste külastajate autosid.

Hmm
Hmm

Pole väitnudki, kirjutasin, et järelikult on parkimisprobleemid lahendamatta, kui poodide parklad ka täis pargitakse ürituste ajal.

Miralda
Miralda

Parklad tuleb viia linna serva ja bussid käima.

Hmm
Hmm

mis bussid!? Olgem kained!

kodanik
kodanik

Eks ikka need tasuta bussid , millest Karilaid jahub alati enne valimisi .

Agu
Agu

vot, kui ta lubaks tasuta rongi, siis läheksin teda otsejoones valima, isegi ennem valimisi juba läheks nõudma, et ta peaministriks edutataks!

Linlane
Linlane

Ka suvel on piisavalt parkimiskohti Jaama tn, turu juures ja Selveri parklad pooltühjad aga keegi ei viitsi nii kaugelt vanalinna minna

Hellat
Hellat

Missugusesse linna serva?

Oot
Oot

paremale serva

tari terviseks
tari terviseks

Toidukottidega bussi? Mina ei taha, kui soovi on, saab seda juba täna harrastada.

Oot
Oot

Kulla inimene, kus te viimase aasta elanud olete? Toidud tellitakse tänasel päeval koju ju, nii on vähem inimkontakte. Valitsuse soovitust ei pea miskiks või? Maski paneb ette, aga ikka tatsab toidupoodi ,kui on võimalus kõik ukse taha tellida!

Arvos
Arvos

Iga soovitus peab olema asjalik ja põhjendatud, mitte umbes põmmitud.

oota
oota

Ukse taha julged minna, hea seegi. Parklast on jutt, pandedemia ei kesta igavesti.

Oijah teid küll
Oijah teid küll

ukse taha toob kuller, ei pea kohtuma näost näkku. Linna piires ei maksa ju teile see midagi, vaatad netist kraami välja, maksad ära ja tunni jooksul koduukse taga. Ma ei näe probleemi. Iga päev ahhetavad siin, et nii palju nakatunuid jälle. Võiks siis ise ka panuse anda ju. Egas see mask midagi oluliselt ei leevenda kuskil ruumis olles, kunagi ei tea.

Hmm
Hmm

kustkohast te sellised andmed olete võtnud? Mina küll sellele hullusele lõppu ei näe.

ära seleta, telli toitu
ära seleta, telli toitu

Mina elan kodus, ei telli, jaksan poes käia.

Oot
Oot

Mina jaksan ka, aga kas te ei lugenud, et kirjutasin inimkontaktide vähendamisest, aga mitte jaksamisest. Päris erinevad asjad!

misasja
misasja

bussid? Olete te Haapsalus käinud üldse? Bussid IRW

Sass S
Sass S

trammid !

sellest
sellest

kõrvalolevast tornist saaks norm parkimismaja

Hmm
Hmm

Te mõtlete, seda nn veetorni maja või seda uuemat torni? Veetornist võiks maha lammutada ja üks pisemat sorti Haapsalu pilvelõhkuja asemele ehitada. Kesklinn ikkagi võiks tornilisem olla ja vanalinn on eemal

Arvan,
Arvan,

et ta mötles ikka Haapsalu lossi torni.

Hmm
Hmm

kõrvalolevast?

veetornis
veetornis

asub linna veepaak, asendad selle jaama ojaga

Tohoh
Tohoh

enam ei asu ju!

huvitav
huvitav

mis loll jutt, mis siis linnas veesurvet hoiab, käivad tsirkle tanklas survet juurde löömas

Oijah
Oijah

:)))) teie arvates, see vana telliskivi hoone keset linna hoiab meil veesurvet torudes või? Ajamasinaga reisisite minevikust otse tänapäeva ?

Taadu
Taadu

See ei hoia enam midagi ega kedagi,pumbad teevad nüüd tööd. Elu on vahepeal edasi läinud

kus
kus

need pumbad on , rassivad seal hommikust õhtuni ämbritega vett kaevust välja

wpDiscuz