7

Läänemaa haiglas on koroonapatsiente rohkem kui kohti

Läänemaa haigla. Foto: Arvo Tarmula

Läänemaa haigla. Foto: Arvo Tarmula

Läänemaa haiglas oli esmaspäeva pärastlõunal 19 koroonaviirusega nakatunud patsienti, seejuures haigla koroonaosakonnas on 18 voodikohta.

„Keegi koridoris ei pea olema, meil on lisavoodid palatis,“ ütles Läänemaa haigla ravijuht Alge Vare. „Me oma maakonna inimesed võtame kõik vastu,“ lisas Vare.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ootaks vastust
ootaks vastust

Kui pealkirja lugeda, siis võib aru saada, et osa patsiente on voodite all või koridoris, kui kohti on vähem kui patsiente
Kaua te neid ebamääraseid artikleid avaldate .Kirjutage ükskord õiglaselt, mitu kohta selles haiglas on ja mitu koroonapatsienti sees on.

Ja siis
Ja siis

kui pealkirjast edasi lugeda, saabki täpselt teada, mitu covid-19 haige voodikohta, mitu täidetud ning kuidas haigeid paigutatatkse

Jah
Jah

Aga seda sopalehe lugemise aega , saab ka paremini ja kasulikumalt sisustada ………..

Seda et
Seda et

Kas Läänemaa haigla vajab lisajõudu appi? Räägitakse et nappus on tööjõust, arstid ja õed ei suuda enam töötada ,palun öelge millal saab tulla appi koroonahaigetele?

no nii...
no nii...

Kas keegi ka vastas sulle selle peale

meedik
meedik

oled sa spetsialist või?

urmas
urmas

Me oleme kõik eksperdid!

wpDiscuz