Viiruse tõttu jääb ära laevareise nii Saaremaa kui ka Hiiumaa liinil

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Parvlaev Tõll Virtsu sadamas. Foto: Urmas Lauri
Parvlaev Tiiu. Foto: Urmas Lauri

TS Laevad sai info, et Hiiumaa liinil sõitva parvlaeva Tiiu laevapere liige ning Virtsu-Kuivastu liinil sõitva parvlaeva Tõll laevapere liige on saanud täna positiivsed koroonatesti tulemused. Ohutuse tagamiseks väheneb ajutiselt reiside arv Virtsu-Kuivastu ja Rohuküla-Heltermaa liinidel.

TS Laevade juhatuse esimehe Indrek Randveeri sõnul jääb ära parvlaeva Tiiu väljumine Rohukülast Heltermaale täna kell 22.00 ning kolm väljumist homme – kell 6.30 ja kell 13.30 Heltermaalt ning kell 11.30 Rohukülast. Virtsu-Kuivastu liini teenindab homme vaid parvlaev Piret, mis tähendab, et homme ei toimu kell 12:55, 14:05,15.15, 16:25 ja 17:35 väljumisi Kuivastust ning kell 13:30, 14:40, 15:50, 17:00 ja 18:10 Virtsust.

„Tagamaks nii meeskonna kui reisijate ohutuse viime parvlaevadel Tiiu ja Tõll läbi põhjalikud desinfitseerimised ning teostame meeskondade täielikud vahetused. Selle tõttu oleme sunnitud neli parvlaeva Tiiu reisi ära jätma ning hõrendama kolmapäeval Virtsu- Kuivastu liini sõiduplaani. Piletiostnud reisijaid teavitame SMSi teel ning loodame reisijate mõistvale suhtumisele.“

TS Laevad palub reisijatel enne teele asumist tutvuda graafikumuudatustega praamid.ee veebilehel.

Terviseameti sõnul loetakse ühe meeskonnaliikme haigestumisel koroonaviirusesse lähikontaktseteks kogu meeskond. Haigestunud meeskonnaliikmetel reisijatega lähikontakti ei olnud.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments