Tartu maratoni parim läänlane oli Mardo Moumets

Pühapäeval toimus juba 47. korda Tartu suusamaraton, mille põhisõidu võitis Mart Kevin Põlluste, kellele näitas finišikell 63 kilomeetri läbimiseks 3.03.12,8.

Maratoni  põhisõidu võitis Naiste parim oli Tatjana Mannima, kes läbis raja ajaga 3.17.58,8.

Läänlasi oli põhisõidu, 63 kilomeetri ja lühema distantsi 31 kilomeetri stardis kokku üle 30.

Läänlaste parim oli põhisõidu 222. kohaga lõpetanud Mardo Moumets, kelle lõpuajaks tuli 3.47,10,0. Paremuselt teine läänlane oli üldpingereas 287. koha saanud Tarvi Viik, kes läbis raja ajaga 3.52.02,2.

Kolmas ja ühtlasi parim naine oli Jaanika Paalmäe ajaga 3.55.11,3. Tema oli üldreas 319. koha omanik, naistest kuulus talle aga 14.koht. Naiste 35 vanuseklassis oli ta aga kolmanda koha omanik.
Jaan Saviir oli M60 klassis aga 12. ja Juhan Lukk M70 klassis viienda koha omanik. Läänlastest paremuselt teine naine oli Diana Ots, kolmas Kaitlyn Lääts ja neljas Lisette Karja.

Lühema, 31 kilomeetrise distantsil oli läänlastest tipus aga Mikk Lõhmus, kes läbis raja ajaga 2.25.40.

Kokku lõpetas 47. Tartu Maratoni 63 kilomeetri 2461 suusasõpra. Esmakordselt ei lubatud raja äärde pealtvaatajaid.

Läänlaste 10 paremat tulemust Tartu Maratoni 63kilomeetri distantsil.