11

Politsei otsis Haapsalu algkoolist relvaga meest

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Kaks politseipatrulli sõitsid esmaspäeval Kuuse tänavale, kus nähti relvaga meest. Arvo Tarmula

Kaks politseipatrulli sõitsid esmaspäeval Kuuse tänavale, kus nähti relvaga meest. Arvo Tarmula

Esmaspäeva pärastlõunal kiirustasid Haapsalus kaks patrulli nelja politseinikuga Kuuse tänava koolimajja, sest oli tulnud teade relvaga inimese liikumise kohta.

„Esmaspäeva pärastlõunal kella 16.45 ajal sai häirekeskus teate inimeselt, kelle sõnul sisenes Kuuse tänaval koolimajja sõjaväeriietes mees ning tema vööl oli näha relva,” ütles Haapsalu politseijaoskonna patrulliteenistuse juht Meelis Laurmann.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Enriko
Enriko

Kas nähti lahtist relva või kabuuri? Kuhu küll jõudnud oleme, et mundris, kabuuri kandvas militaaris kohe mõrvarit kahtlustame!? Vastupidi – nägija turvatunne pidanuks kasvama. Saaksin veel aru, kui kodanik näinuks kooli sisenemas araablasi… Omaette teema on kõigi tänapäevaste militaaride ühetaoline laiguline munder. Väljaspool metsa või õppusi ei tohiks seda avalikult kandagi, sest keegi ei erista, kas tegu on Vene, Eesti sõduri, kaitseliitlase või lihtsalt jahimehega. II-s maailmasõjas valitsenuks kaos, kui osapoolte tuvastamist pidanuks tsiviilid nende nööpide ja paari pisitunnuse järgi orienteeruma. Tegu on maskeerimisülikonna, mitte mundriga mu meelest.

2. kodanik
2. kodanik

See valvas inimene tuleks aasta kodanikuks esitada. Kurb, kui selline julge tegu anonüümseks jääb. 🙂

Georg
Georg

Kas nüüd aasta kodanikuks selles ei ole küll kindel. Kahtlemata õige käitumine, kui midagi kahtlast silma jääb. Las siis asjakohased ametid otsustavad, kas ja kuidas reageerida.

2. kodanik
2. kodanik

Vormis relvaga kaitseliitlane on kahtlane? Järgmine kord helistab, kui telekast paraadi vaatab?

Georg
Georg

Igaüks ei suuda ka meetri pealt tuvastada, et tegemist kaitseväelase või kaitseliitlasega. Ja kas oli tavavorm kõigi tunnustega või väljaõppeks mugandatud riietus?
Inimene nägi, tekkis kahtlus, helistas ja edasi vastutavad õigete otsuste eest teised.
Pigem tegutseda 100 korda sellise info peale, kui 1 kord mitte infot saada ja pärast nentida, et inimesed on nii ükskõiksed ja keegi ei teatanud.

Eve
Eve

hr Karnau, palun enne artikli kirjutamist veenduda faktides. Tegemist oli ikkagi Iraagi missiooniks ettevalmistamisega, mitte Iraani.

Eksole
Eksole

Kahjuks küll

Lapsevanem
Lapsevanem

Keegi võiks nüüd lähemalt teemat selgitada.Kas tegemist oli tüngakõnega või on jutul tõepõhi ka all?

Kodanik
Kodanik

Sellised uudised peaks ikka täies mahus olema kõigile tasuta lugemiseks.
Poolikud artiklid tekitavad uut paanikat.

Nagu päriselt või ?
Nagu päriselt või ?

Mis siis edasi sai?

Eda Siiboja
Eda Siiboja

Mis sai , mis sai , murdsin ta valuvõttega maha , ja korras oli …….

wpDiscuz