17

Töömehed lammutavad Martnas tühje kortermaju

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Töömehed asusid Martnas kaht kolemaja lammutama. Foto: Lääne-Nigula vald

Töömehed asusid Martnas kaht kolemaja lammutama. Foto: Lääne-Nigula vald

Martna keskuses hakati sel nädalal lammutama aastaid tühjana seisnud elumaju. Kahe maja omanikuks saamiseks tuli vallal välja käia 501 eurot - 500 eurot pisema ja üks euro suurema hoone eest.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
filosoof
filosoof

Ei tea kuhu need elanikud küll kadunud on……?

Prohvetid...
Prohvetid...

ütleks selle peale, et tuleb veel aega kus kõik majad maal kus elada kannatab lähevad hinda. Ikka toidule, puhtale veele, õhule, küttepuudele jne lähemal. Globaalne õhumüügimajandus ei saa kaua kesta.

filosoof
filosoof

Jaaaa….põhjavees on glüfosaadid sees, metsad kaovad, puhas õhk on veel jäänud. Tapmata muld ka veel…..Aga ega NAD ei jäta, varsti on toidu ise kasvatamisega ka lõpp….

Miks?
Miks?

Praegusel võiks panna raha natukene olulisematesse kohtadesse. Lammutamise raha eest saaks juba kusagil mujal midagi olulist korda teha või rajada.
Antud majad on vähemasti väljast üsna viisakad. Katus paistab ka pidavat kuivi seinu vadates. Raha saaks mujal paremini kasutud ning aja mõõdumisel võivad olud muutuda ja enavähem seisukorras maja võib isegi kasutust saada. Lammutamine on pigem äärmuslik sellises korras majade puhul.

ühiskonnateadlane
ühiskonnateadlane

Selles asi ongi, et need on liiga korras, tuleb maha lõhkuda, muidu inimesed lähevadki sinna elama, siis jääb ju laenu võtmata uute ehitamiseks.

ärimees
ärimees

Lammutamine on hea bisnes.

N60
N60

Lammutamiseks saab Kredexi toetust, mida saab kulutada vaid lammutamistöödele

Äkre
Äkre

Eesti peab liitlaste ees täitma oma pagulaskvoodid. Kui referendum läbi kukub, siis on olnud edukas aasta ning tõenäoliselt on meil võimalik saada preemiapagulaskvoote. See ei ole veel kindel, kuid ilmselt õnnestub pagulasi saada. Niiet mis te muretsete inimeste puudumise pärast?

Raha kasutamisega seal kus seda rohkem vaja, pole meil mingeid probleeme. Kui vaja, siis suuname lammutuse raha otse kasvõi seadusi rikkudes LGBT ühingule. Oleme sellega korra ilma ilma juriidiliste tagajärgedeta hakkama saanud kuna olulistel kohtadel on omad joped.
Pagulased vajavad neid maju ja lammutusraha. Miks on nii palju vihkamist??

Misse
Misse

Ma tahaks tõesti näha, kust Martnasse majatäis elanikke juurde tekiks.

Hellat
Hellat

Konkreetset raha ei saa kusagil mujal kasutada

Postimees
Postimees

Huvitav kes seal elama hakkaks???

Vanamoodne
Vanamoodne
Möödunud aasta andis aimu, milline muutus võib ühiskonnas toimuda pelgalt ‘meditsiinilistel põhjustel’. Kuid seoses Trumpi tagandamisega on oodata suuri sotsiaalseid muutusi kogu maailmas. Obama meeskond (Bideni valitsus) püüab konservatiivide tõusu (nagu see üllatuslikult juhtus Trumpiga) tulevikus välistada. Seega veel rohkem multikultit, veel rohkem suguhälbeid, kultuuri- ja turvatunde hävimist! Ning mingil hetkel võib vaikse Eesti kolkamaja muutuda armsaks isegi Lääne viimastele valgetele, kes on väsinud põlevatest autodest, plahvatustest ja ‘progressist’. Venemaa langes 1917 a. kaosesse vähem kui paari aastaga… PS. Just meenus, et Linnamäel läksi uue üürimaja korterid hästi kaubaks. Oleks Martna külakeskuses mingi mõnus oaas, koliks ehk sinnagi pealinna pensionäre.… Loe rohkem »
Täpsustus
Täpsustus

Mitte kolemajade lammutamine vaid riigi kuritegevustagajärgede likvideerimine. Need majad on ehitataud rahva rahaga. Seejärel on riik lõhkunud kabatarne süsteemid ja seejärel kaotanud ka töökohad. Nüüd elavad need inimesed lasnamäel ja teevad orjatööd

ühiskonnateadlane
ühiskonnateadlane

NSSM 200

Hellat
Hellat

kas sa ka tead, kust rahvas selle raha sai?

ühiskonnateadlane
ühiskonnateadlane

Kolhoos ehitas. Rahvas töötad jolhoosis ja müüs riigile saadusi. Sealt tuligi see raha.

wpDiscuz