11

ERR: Kevadel algav teede suurremont lööb Haapsalus liikluse sassi

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Posti tänava allee. Foto: Urmas Lauri

Posti tänav. Urmas Lauri

Kevadel läheb Haapsalus liiklusega keeruliseks, sest korraga läheb remonti kaks Haapsalu vanalinna viivat tänavat ja suvel tekib ilmselt parkimiskohtade puudus, vahendas ERRi uudisteportaal “Aktuaalset kaamerat”.

Posti tänava rekonstrueerimiseks sai linn riigilt miljoni ja lisab veel umbes 300 000 eurot. Samal ajal käivad tööd ka Metsa tänava lõigul, mida finantseeritakse 600 000-eurose riigitoetusega ja linna poolt isatava 200 000 euroga.

2021. aastal on Haapsalus teeremont ka Rohukülla viival Kiltsi tee lõigul, mille jaoks on planeeritud veidi üle 1,3 miljoni euro.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vambola
Vambola

Head uudised

kodanik
kodanik

Sa pole ikka veel kaineks saanud.

K.S.
K.S.

Head oleks need uudised ainult siis olnud kui võimul oleks sotsrehvormarid olnud… Praegune koalitsioon tegeleb ainult prügi silma ajamisega ja Haapsalu ajaloolise pärandi hävitamisega ju…Oleme nüüd ju pisike natsiriik, needgi alustasid teede remondist ja kaugel see kristalliöögi niimoodi on…

Hellat
Hellat

Võta see prügi siis silmast välja

oijah
oijah

mis sul inimene natsionalistide vastu on ah? Kommunist oled või? Vot mina kommuniste ei salli!

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Ajaloost teada, et mõlemad äärmused tõid rahvale kannatusi, nii komud kui ka natsid. Ei salli kumbagi.

oijah
oijah

rahvuslus ehk natsionalism ei ole OMA rahvale küll mingi kannatuste tooja, seevastu kommunism aga küll. See ka ajaloost teada muideks!

oijah
oijah

…ja kuna meid päris põliseestlasi on ikka väga väga vähe, lausa päris vähemus siin maailmas, siis pole see natsionalism meie mõistes küll mingi patu teema. Peamegi omi viimseid kaitsma iga hinnaga ja neid väärtustama! Vähemuste eest võideldakse siin kaasajal päris kõvasti mis meil siis häda on, et halvustavalt natsideks kutsutakse ja veel oma hõimurahva poolt, et siis palun mõelge ikka läbi ennem halvustada üritades,kes me oleme ja kuhu liigume!

Taat
Taat

K.S. kannatab hapniku puuduse käes, nii rumalat juttu pole ammu kuulnud

Agu
Agu

Väga õige! Maskide kandmine tekitabki hapnikupuudust ja see on näha ka kommentaari kirjutajas, see selge. Kodus või tänaval võiks maski ikka eest ära võtta vahepeal!

Kom Jong Un
Kom Jong Un

Kaks varianti-kas see on tõesti udupeen huumor millest keegi ei paista aru saavat või oled lihtsalt nõrgamõistuslik.

wpDiscuz