0

Politsei hoiab aastalõpusaginal silma peal

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Eile keskpäeval kontrollis Haapsalu piirkonanpolitseinik Vello Vichterpal Haapsalu Maximas, kas ostjad kannavad maske ja hoiavad distantsi. Arvo Tarmula

Eile keskpäeval kontrollis Haapsalu piirkonanpolitseinik Vello Vichterpal (paremal) ja piirkonnavanem Indrek Tohter Haapsalu Maximas, kas ostjad kannavad maske ja hoiavad distantsi. Arvo Tarmula

Haapsalus kontrollib aastavahetusel piirangutest kinni pidamist kaks patrulli – neli politseinikku.

Haapsalu patrullitalituse juhi Meelis Laurmanni sõnul on politseinikke aastavahetusel väljas poole rohkem – ühe patrulli asemel kaks. „Kontrollime kaubanduskeskusi, jälgime hajutatust ja maskide olemasolu. Kui maski pole, siis pakume,” ütles Laurmann.

Paarikaupa mööda Haapsalut ja maakonda on politseinikel tulnud sõita juba mõnda aega – piirangute kehtestamisest peale. „Üldiselt on pilt hea. Haapsalu inimesed on tublid,” ütles Haapsalu piirkonnapolitseinik Vello Vichterpal.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz