6

Metsakalmistu kõrvale tuleb teenustehoone

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu linnavalitsus on välja kuulutanud konkursi, et leida Haapsalu Metsakalmistu juurde teisaldatava hoone paigaldaja.

Haapsalu linnavalitsuse linnavara spetsialisti Madis Raudsepa sõnul sai konkursi väljakuulutamine alguse Haapsalu matuseteenuse pakkujate huvist.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Postimees
Postimees

Kas seal ööbida ka saab? 😍

haapsallane
haapsallane

Ei tea mis selles kalmistu värava juures asuvas hoones siis on, et teenused sinna ei mahu. Mingi putka on parem?

Metsakalmistu
Metsakalmistu

on nii korrast ära, et lausa piinlik. Parem leidke teenusepakkuja, kes hoiab kalmistu korras. Isegi suvel, kalmistupühade ajal oli kalmistu koristamata, konteinerid ajavad tihti üle. Kuivanud oksi ja lehti ei korista keegi. Sellest on vähe, et kontorimaja ees on suured lillevaasid, kui kaugemale ei vaata keegi. Kas ei võiks töötuid või neid kes peavad oma ühiskondlikult kasulikku tööd tegama kalmistu kordategemisel e kaasata.

viloloog
viloloog

Kus viga näed laita, seal tule ja laida!

Vastuseks
Vastuseks

Selleks on olemas palgalised inimesed Linnahoolduses ja kui nende jõud ei käi üle, siis töötuid on küll. Vaevalt, et seda saab panna vanainimeste kohustuseks, kes ju enamasti on omaste haudadel käijad ja korrastavad neid. Neid ei saa küll kohustada tervet Metsakalmistut koristama, mille eest vastavad ametnikud palka saavad.

Maaviit
Maaviit

Aga mine paku end appi

wpDiscuz