7

Galerii: Haapsalu linnapea Urmas Sukles tähistas 20. tööjuubelit

Haapsalu volikogu esimees Jaanus Karilaid kinkis linnapeale Urmas Suklesele tööjuubeli puhul lokulaua. Arvo Tarmula

Haapsalu linnapea Urmas Sukles tähistas reedel volikogu saalis 20 aasta täitumist linnapeana. Suklest olid õnnitlemas linnavalitsuse töötajad, aga ka haigla endine peaarst Tõnis Siir, keskkonnaameti regioonijuht Sulev Vare ja haridusministeeriumi osakonnajuhataja Liina Põld ning linnaasutuste juhid, nii koolidirektorid kui ka kultuuriasutuste juhid, kõigil kaasas kingitus.

Haapsalu volikogu liige Siim Saareväli tõi linnapeale kimbu punaseid nelke, mida saades Sukles naerma puhkes. „Nostalgiaks,” ütles Saareväli.

Sukles näitas pool tundi fotomeenutusi linnapeaks olemise ajast. Seejärel oli aeg kingitusteks. Haapsalu volikogu esimees Jaanus Karilaid kinkis Suklesele linnapea kahemeetrise lokulaua ja palus näidata, millise koputusega Sukles linnavalitsust kokku kutsub ja millisega linnarahvast. Linnavalitsuse kutsumiseks koputab Sukles vastu pead, linnarahva jaoks vastu lokulauda. Kingituseks toodi veel tort, kindad, fotomeenutustega plakat ja mudas kümbleva Suklese pildiga särk. Linnasekretär Erko Kalev kinkis kolmveerand liitrit viina, pakendatud pealuukujulisse klaaspudelisse. Linnavalitsuse naistöötajad tõid šokolaadimedali. EELK piiskop Tiit Salumäe tänas Suklest aukirjaga.

Volikogu saali ehtisid numbriõhupallid – 2 ja 0. Rahvast oli nii palju, et vaba ruumi liikumiseks ei olnud.

Sukles oli linnapea aastail 1993–2002, teist korda on ta võimul aastast 2009. Sukles juhib valimisliitu HaRi. Sukles püsib võimul Keskerakonna häältega.

Arvo Tarmula fotod

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mõmmi
mõmmi

Väga hea ülevaade haapsalu ja kogu läänemaa allakäigu organisatoritest, kes on loonud endale illusiooni et nad juhivad mingisuhust süsteemi millest ise ka aru ei saa. Aga ringkaitse on tugev see ei luba endas kahelda ka.

Oi ja
Oi ja

Liinake ka kohal!

kodanik
kodanik

Valimisvõitlus on alanud…Vaadates pilte, jäid silma ka need reeturid, kes 1993.aastal lasid end ära moosida, hüppasid teise paati ja mille tulemusena siis Sukles võimule saigi, poliitiliselt musta mängu tulemusena. Elu on näidanud, et ei olnud need Kallasvee ja I.Danilovi valitsemise aegadel midagi sellist, miks nemad edasi valitseda ei võinuks. Võiks öelda, et nemad olid ikka rohkem näoga linnakodanike poole, oskasid ka inimesi kuulata.

Ets
Ets

Meie Linnapea!
Jõudu ja jaksu! Ka peale valimisi!

Ütlen ka
Ütlen ka

Nii et meil on koroona siis?
Või siiski mitte?

Viktor Samakas
Viktor Samakas

Mis, kingiti esimene kirstulaud?

Juku
Juku

Loodame, et järgmine kord loeb dokumendid läbi enne kui allkirja annab.

wpDiscuz