Kohus pikendas Lihula tulistaja vahi all pidamist

BNS

Lihula tulistamispaik. Eduard Laur

Pärnu maakohus pikendas esmaspäeval 5. juunil Lihulas kaks inimest surnuks tulistanud ja kolme inimest haavanud Mikk Tarraste vahi all pidamist.

Kohus rahuldas Lääne ringkonnaprokuratuuri taotluse ja pikendas Tarraste vahi all pidamist kahe kuu võrra ehk kuni 7. detsembrini, ütles kohtu pressiesindaja Jaanika Lusti.

Kahtlustuse järgi sõitis Tarraste 6. juuni hilisõhtul pärast Olerexi tanklast lahkumist kraavi ning tulistas autost väljudes esmalt kraavi sõitnud auto juures peatunud mootorratturit, 40-aastast Virgot Rägastikku, kes hukkus ning seejärel lähenenud autos olnud vanavanemaid ja nende lapselapsi. 61-aastane naine hukkus ning autos olnud vanaisa ja kaks last said haavata. Nemad lubati paari nädala pärast kodusele ravile.

Samuti on esitatud Tarrastele kahtlustus tapmiskatses, sest ühe teda tabada üritanud politseiniku kiiver sai kuulitabamuse. Politseinik viga ei saanud.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
3 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
aga
3 aastat tagasi

mis sai saaremaa roolijoodikust,kes hirmsa avarii tegi ? Pole nagu midagi kuulda

Arvos
3 aastat tagasi

Paarikümne aastani esialgu pikendada, siis vaatab edasi.

Kodanik
3 aastat tagasi

Kas tõesti võtab nii kaua aega, et inimene eluksajaks vangi panna?