12

Kohtus kõlas Mikk Tarraste versioon juhtunust

Mikk Tarraste saabus oma kolmandale kohtuistungile. Malle-Liisa Raigla

Lihula tulistaja Mikk Tarraste tuli neljapäeval politseibussiga taas Pärnu kohtumajja. Malle-Liisa Raigla

Lihula tulistaja Mikk Tarraste kohtuprotsessi kolmanda istungi lõpuks luges prokurör Gardi Anderson ette süüaluse versiooni juhtunust.

Sel nädalal Tarraste üle Pärnu kohtumajas peetud kolmel kohtuistungil esitas Anderson kohtule kirjalikke tõendeid läinud aasta juuni alguses traagilise pöörde võtnud sündmustest.

Tarraste jõudis oma suvekoju Tuudile 5. juunil, kaasas relvad, sest mees plaanis minna esmaspäeval lasketiiru. Prokuröri sõnul oli Tarraste nii lasketiirus kui ka jahipoes sage külaline.

Järgmisel hommikul ärkas Tarraste oma suvekodus Tuudil pohmelliga, jõi kolm pudelit veini ja läks taas magama. Kella 21.30 paiku ärgates tundis ta end kainena ja otsustas minna Lihulasse poodi.

Lihula tanklasse pöörates jäi Tarraste parempööret tehes hiljaks, mistõttu sõitis üle haljasala. Mõra tõttu auto esiklaasil ei pannud Tarraste tähele, et rammis kahte sõiduautot, kuid ta sai aru, et midagi oli juhtunud. „Uuritav järeldas juhtunust, et ta ei ole siiski päris kaine ja toimunul võivad olla tema jaoks ebasoodsad tagajärjed – võidakse ära võtta juhi- ja relvaluba,“ rääkis süüdistaja.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Arvos
Arvos

Muinasjutt oleks kena kui ohvreid poleks olnud. Pealegi lõppevad muinasjutud hästi. Niisiis kõlbmatu ponnistus.

aga
aga

keegi talle kallale ei tulnud, ta lihtsalt võttis julmalt kahe inimese elu….sellele pole õidustust, karistus peab olema väga range.

Tõnu
Tõnu

Kui teda võeti kaitseliit aga sõjaväkka ei võetud seoses tervisega siis miks ikka võeti kuigi sai räägitud et sellele mehehakatisisele ei tohi luuavart ka kätte anda laseb kõik maha aga ikka võeti kahu

to Tõnu
to Tõnu

ta astus 16 a Noorkotkaks ja visati Kaitseliitust välja. Ta ei olnud kaitseliitus relva luba. ja ta ei saanud ka seda sealt kuigi tahtis. Ja ta oli noorte juht, mitte rea kaitseliitlane .. Relvaloa väljastas temale Politsei. 16 aastaselt sõjaväkke ei võeta.

Tanel
Tanel

Alguses kahetses ja palus vabandust, et tema teole ei ole õigustust. Aga nüüd on leidnud oma tegudele palju õigustusi, nagu mootorratur ähvardas tulistada, siguliis olid politseinikud jne. Täis psühhopaat. Relva- ja juhiloa kaotamine oli olulisem kui inimelud. Omati kaotas need koos vabadusega, läksid pulgad siis lõi trummi ka lõhki.
Paistab, et mehel on paranoiline viha politsei vastu nähes kõiges politsei tegevust.

kevad tuleb
kevad tuleb

Eks igasugu advokaadid õpetavad!

Jüri
Jüri

Alkohoolikule kirjutatakse rahusteid…
Kuidas saab üks meditsiiniharidusega inimene nii loll olla,et neid koos tarvitab?!

Harald
Harald

Ta oli ju tark
Ise endale kirjutas rahustid välja.. Koos võttes on ägedam kaiff…
Ise endale kirjutas arstitõendi ka välja relvaloa jaoks…
Müstiline on muidugi see, et snaipri relv on tsiviilkäibes täiesti seaduslikult.. 🤪
Räägitakse, et tegi juudatööd organitele… 🤪

Roheline
Roheline

Ei saa medõe haridusega retsepte kirjutada.

kevad tuleb
kevad tuleb

Miks ei saa, kas alaver oli mingi arst?

kevad tuleb
kevad tuleb

Siis pidi tal ikka kõvasti pappi olema kui tal isiklik snaipri relv oli!

Kalle.
Kalle.

Oh õudust, oh õudust.

wpDiscuz